Xiaomi Mi AirDots Youth Edition, Airpodsy wedle Xiaomi

Xiaomi Mi AirDots Youth Edition

Plotki o słuchawkach bezprzewodowych Xiaomi ala Airpodsy od Apple trafiły do sieci kilka dni temu. Tym razem przecieki okazały się prawdą i Xiaomi zaprezentowało swoje bezprzewodowe słuchawki z etui. Są to pierwsze słuchawki z logiem Mi całkowicie pozbawione przewodów.

Xiaomi Mi AirDots Youth Edition

Xiaomi Mi AirDots Youth Edition, Airpodsy wedle Xiaomi

Słuchawki ważą zaledwie 4,2g. Ich kompaktowy rozmiar, niska waga i absolutny brak przewodu to najważniejsze cechy. Od zewnętrznej strony znajduje się obszar dotykowy na którym można wykonywać gesty. Za ich pomocą można wywołać asystena AI, zatrzymać aktualnie odtwarzany utwór, zmienić utwór a nawet odebrać lub odrzucić połączenie. Za dźwięk odpowiedzialny jest głośnik o średnicy 7,2mm. Xiaomi zapewnia, że słuchawki zostały zaprojektowane tak aby uzyskać głębszy bas i jak najbardziej audiofilskiej doznania.

Xiaomi Mi AirDots Youth Edition

Xiaomi Mi AirDots są wyposażone w Bluetooth w wersji 5.0, jeżeli masz starszy smartfon ze starszym bluetooth to nie masz co się martwić. Nowa wersja jest kompatybilna wstecz, lecz stracisz lepszą funkcjonalność. Wersja 5.0 oferuje mniejszy zużycie energii, lepszy zasięg, mniej zakłóceń i automatyczne, szybsze sparowanie słuchawek ze smartfonem.

Reklama

Xiaomi Mi AirDots Youth Edition

W zestawie razem ze słuchawkami znajduje się plastikowe etui które służy jako ładowarka/powerbank. Pojemność baterii w etui wynosi 300 mAh, a w słuchawki mają wbudowane akumulatory o pojemności 30 mAh. Prądu w słuchawkach wystarczy na 4 godziny jeżeli używasz trybu stereo lub na 5 godzin jeżeli używasz tylko jednej słuchawki. Etui podnosi żywotność baterii do 12 godzin.

Xiaomi Mi AirDots Youth Edition zostały wycenione na terenie Chin na kwotę 199 juanów, $29. Sprzedaż rozpocznie się za 5 dni, czyli 11 listopada. Pewnie już jutro pojawią się w ofertach sklepów oferujących sprzedaż wysyłkową do innych krajów, śledź Deals.PokolenieSmart.pl a na pewno nie przegapisz.


Aktualizacja

Słuchawki są już dostępne w sklepie Banggood.com, jest również kod rabatowy 3591bd, ilość ograniczona.

Advertisements