Now Reading
Xiaomi Mi Camera SE, budżetowa kamera do domowego monitoringu

Xiaomi Mi Camera SE, budżetowa kamera do domowego monitoringu

Xiaomi Mi Camera SE

Kilka tygodni temu Xiaomi zaprezentowało kamerę PTZ oferującą rozdzielczość 2k. Dzisiaj zaprezentowany został kolejny model z serii domowych kamer obrotowych, tym razem znacznie tańszy.

Xiaomi Mi Camera SE posiada obiektyw o rozdzielczości 2MP, dzięki czemu jest w stanie rejestrować obraz w rozdzielczości 1080p. Kamera korzysta z technologii WDR Wide Dynamic Range. Nagrania są bardziej przejrzyste, technologia umożliwia na zarejestrowanie większej dynamiki.

Xiaomi Mi Camera SE

Diody podczerwieni o długości fali 940nm umożliwiają dobrą widoczność po zmroku. Oczywiście przy założeniu, że nie masz pokoju o długości kortu tenisowej, standardowa wielkość zostanie dobrze „doświetlona”. Xiaomi Mi Camera SE korzysta z technologii kodowania wideo H.265. W obudowie znajduje się gniazdo na kartę pamięci w rozmiarze microSD. Maksymalna obsługiwana pojemność to 32GB.

Xiaomi Mi Camera SE

Urządzenie należy sparować z aplikacją Mi Home. Po sparowaniu można oglądać obraz na żywo lub sprawdzić momenty w których kamera wykryła ruch. Wbudowany mikrofon oraz głośnik umożliwia dwukierunkową komunikację z domownikami.

Xiaomi Mi Camera SE została wyceniona w Chinach na 149 juanów, $21. Dodam jeszcze, że działa tylko na regionie chińskim w aplikacji Mi Home.

Aktualizacja: jest już dostępna na Aliexpress.

Scroll To Top