Xiaomi Mi CC10 Pro w teście GeekBench, następca Mi Note 10

Mi CC9 Pro

W bazie serwisu benchmarkowego GeekBench pojawiło się nowe urządzenie pod nazwą kodową Xiaomi CAS. Patrząc wstecz, na poprzednie produkcyjne nazwy smartfonów Xiaomi, nowe urządzenie jest kolejny smartfon z serii Mi CC. Prawdopodobnie będzie to Xiaomi Mi CC10 następca Mi CC9 (w Europie występuje jako Mi Note 10).

Dotychczas smartfony z serii CC to były średniaki pod względem wydajności, a mocne w sekcji fotograficznej — przynajmniej pod względem licz, „Pierwszy smartfon na świecie z matrycą ponad 100 Mpix”. Według wyniku testu Geekbench (674 punkty w teście jednego rdzenia i 2880 punkty w teście wielordzeniowym) tym razem Xiaomi zdecydowało się na umieszczenie topowego procesora od marki Qualcomm — prawdopodobnie Snapdragona 865. Urządzenie posiada jeszcze 8 GB pamięci RAM i pracuje pod kontrolą systemu Android 10 z nakładką MIUI 12.

Reklama
Mi CC 10 Geekbench

Ciekawe czym Xiaomi nas zaskoczy, co takiego będzie posiadał aparat w Mi CC10. Niedawno zaprezentowany został Mi 10 Ultra który zdobył kolejny, fotograficzny kamień milowy — posiada aparat z ponad 100x zoomem. Co będzie teraz? Jest 100 Mpix, jest 100x zoom, nie wiem co może być dalej – ktoś ma pomysł?

Główne zdjęcie to Mi CC9 Pro.

Advertisements