Now Reading
Xiaomi Mi Max 3 6/128GB od jutra w oficjalnej sprzedaży

Trzy tygodnie temu Azjatycka firma zaprezentowała najnowszą generację swojego największego smartfona z serii Mi Max. Dotychczas dostępny był do kupienia w wersji 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej. Od jutra do oficjalnej sprzedaży trafi bardziej pojemna wersja. Xiaomi Mi Max 3 z 6 GB pamięci RAM i 128 GB miejsca na dane. Wyceniony został na 1999 junaów, przy aktualny kursie kosztuje na terenie Chin $293.

Xiaomi Mi Max 3 6/128GB

Xiaomi Mi Max 3 6/128GB

W ciągu najbliższych dni powinien pojawić się w sklepach oferujących import poza terytorium Chin. Zamierzasz kupić? Śledź stronę z promocjami, a nie ominie Cię dobra oferta na zakup giganta od Xiaomi.

Xiaomi Mi Max 3 6/128GB

Jeżeli ktoś szuka bardzo dużego smartfona to najnowszy model serii Mi Max będzie dla niego idealny. Procesor Snapdragon 636 zapewnia bardzo dobrą wydajność, jak na klasę średnią. Względem poprzednika dodany został również podwójny aparat z tyłu i szybkie ładowanie Quick Charge 3.0. Xiaomi Mi Max 3 zawiera ogromną baterię 5500 mAh, szybkie ładowanie bardzo się przyda. Smartfon może służyć również jako powerbank i naładować inne urządzenie.

Zobacz jeszcze

Sprawdź porównanie z poprzednią generacją Xiaomi Mi Max 2: