Now Reading
Xiaomi Mi Max 3 Pro nie będzie
Xiaomi Mi Max 3 Pro nie będzie

Plotki o rzekomej mocniejszej wersji największego smarftona od Xiaomi zostały dzisiaj rozwiane. Jeden z pracowników za pośrednictwem Weibo, dokładnie Product Marketing Director Xiaomi, Zhi Zhiyuan zaprzeczył że Xiaomi ma zamiar wypuścić mocniejszą wersję phabletu Mi Max 3.

Xiaomi Mi Max 3 Pro nie będzie

Xiaomi Mi Max 3 Pro nie będzie

Dziwne ponieważ plotka była z dość pewnego źródła. Informacja o Mi Max 3 Pro została dostrzeżona na oficjalne stronie Qualcoom, producenta procesorów Snapdragon. Mi Max 3 Pro miał być wyposażony w procesor Snapdragona 710. Osoby które lubią gigantyczne smartfony muszą zadowolić się Mi Max 3 z procesorem Snapdragon 636.  Osiąga w teście wydajnościowym AnTuTu wynik 118 tysięcy punktów. Smartfon posiada ekran o przekątnej 6,9 cala który zasila bateria o pojemności 5500 mAh.  Tak duży akumulator wspierany jest szybkim ładowanie Quick Charge 3.0. Ciekawą funkcją w Mi Max 3 jest możliwość podzielenia się prądem z inna osobą, smartfon może służyć jako powerbank.

Xiaomi Mi Max 3 Pro nie będzie

Chcesz wiedzieć więcej informacji na temat Xiaomi Mi Max 3? Znajdziesz je tutaj. Posiadasz wcześniejszy model, Xiaomi Mi Max 2 i zastanawiasz się czy warto wymienić na nowy Mi Max 3? Przeczytaj ten wpis.

Xiaomi Mi Max 3 póki co nie jest dostępny w sklepach oferujących import do Europy, jeżeli to się zmieni znajdzie go tutaj.