Now Reading
Xiaomi Mi MIX 3: Jutro poznamy datę premiery nowego bezramkowca?

Xiaomi Mi MIX 3: Jutro poznamy datę premiery nowego bezramkowca?

Około miesiąc temu CEO Xiaomi ujawnił pierwsze oficjalne informacje na temat Mi Mix 3, potwierdził datę premiery w październiku. Dzisiaj na oficjalnym profilu Xiaomi na chińskim portalu społecznościowym Weibo firma zapowiedziała, że jutro rano ogłosi coś dużego. Najprawdopodobniej będzie to oficjalna data premiery smartfona na który czekam, Xiaomi Mi Mix 3.

Xiaomi Mi MIX 3: Jutro poznamy datę premiery?

Xiaomi Mi MIX 3: Jutro poznamy datę premiery?

Oficjalne zdjęcie Mi Mix 3 przedstawione przez Xiaomi zdradziło, że smartfon będzie wyposażony w ręczny slider. Wszystkie trzy poprzednie modele z serii Mi Mix posiadały przedni aparat umieszczony u dołu, aby zrobić sobie selfie koniecznie było obrócenie smartfona o 180 stopni. Dzięki sliderowi Mi Mix 3 będzie praktycznie bezramkowy. Wszystkie potrzebne czujniki, aparat, jaki i głośnik do rozmów będą znajdowały się w wysuwanej ręcznie części.

Dyrektor generalny Xiaomi potwierdza Mi Mix 3 w październiku i prezentuje zdjęcie

Na dzisiaj jeszcze nie mam żadnych informacji na temat specyfikacji Mi Mix 3. Najprawdopodobniej będzie wyposażony w procesor Snapdragon 845 i czytnik linii papilarnych w ekranie.

Październik to miesiąc bardzo obfity w nowe flagowce. Zobaczymy jeszcze takie smartfony jak Google Pixel 3, Pixel 3XL, Razer Phone 2, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Mate 20 Pro oraz OnePlus 6T. Na który smartfon czekasz? Ja zdecydowanie na Mi Mix 3!

Scroll To Top