Now Reading
Xiaomi Mi Mix 3 wykonuje lepsze selfie od iPhona XS Max

Smartfony wyparły tradycyjne aparaty fotograficzne z jednego powodu, mamy je zawsze przy sobie. Wiele osób przy zakupie największa uwagę zwraca na jakość oferowanych zdjęć, a moc obliczeniowa przechodzi na dalszy plan. Najbardziej popularnym serwisem zajmującym się sprawdzaniem możliwości aparatów w smartfonach jest DxOMark. Dotychczas serwis skupiał się na tylnim aparacie, lecz teraz również będą sprawdzali jak radzi sobie aparat do selfie.

Xiaomi Mi Mix 3 wykonuje lepsze selfie od iPhona XS Max

Xiaomi Mi Mix 3 wykonuje lepsze selfie od iPhona XS Max

W 2018 roku po raz pierwszy do sprzedaży trafiły smartfony wyposażone w podwójny przedni aparat. Drugi obiektyw polepsza efekt portretowy i szerokokątne możliwości grupowego selfie. Według DxOMark najlepsze selfie robi Google Pixel 3, tuż za nim Samsung Galaxy Note 9 a na trzecim miejscu jest Xiaomi Mi Mix 3. Smartfon od Xiaomi zajmuje trzecie miejsce i o dwa punkty wyprzedza 3x droższego iPhona XS Max.

Najlepszy smartfon do selfie?

Jeżeli chcesz publikować najlepsze selfie na instagramie to kup Google Pixel 3. Jeżeli stawiasz na najlepszy kompromis cena/jakość to najlepszym wyborem będzie bezramkowiec ze sliderem od Xiaomi, model Mi Mix 3.