Now Reading
Xiaomi Mi Mix 3 wykonuje lepsze selfie od iPhona XS Max

Smartfony wyparły tradycyjne aparaty fotograficzne z jednego powodu, mamy je zawsze przy sobie. Wiele osób przy zakupie największa uwagę zwraca na jakość oferowanych zdjęć, a moc obliczeniowa przechodzi na dalszy plan. Najbardziej popularnym serwisem zajmującym się sprawdzaniem możliwości aparatów w smartfonach jest DxOMark. Dotychczas serwis skupiał się na tylnim aparacie, lecz teraz również będą sprawdzali jak radzi sobie aparat do selfie.

Xiaomi Mi Mix 3 wykonuje lepsze selfie od iPhona XS Max

Xiaomi Mi Mix 3 wykonuje lepsze selfie od iPhona XS Max

W 2018 roku po raz pierwszy do sprzedaży trafiły smartfony wyposażone w podwójny przedni aparat. Drugi obiektyw polepsza efekt portretowy i szerokokątne możliwości grupowego selfie. Według DxOMark najlepsze selfie robi Google Pixel 3, tuż za nim Samsung Galaxy Note 9 a na trzecim miejscu jest Xiaomi Mi Mix 3. Smartfon od Xiaomi zajmuje trzecie miejsce i o dwa punkty wyprzedza 3x droższego iPhona XS Max.

See Also

Najlepszy smartfon do selfie?

Jeżeli chcesz publikować najlepsze selfie na instagramie to kup Google Pixel 3. Jeżeli stawiasz na najlepszy kompromis cena/jakość to najlepszym wyborem będzie bezramkowiec ze sliderem od Xiaomi, model Mi Mix 3. 

Scroll To Top