Xiaomi Mi Note 10 otrzyma nową animację powiadomień!

Mi CC9 Pro

5 listopada już za dwa dni, właśnie tego dnia odbędzie się konferencją Xiaomi na które zaprezentowane zostanie kilka nowych produktów: Mi TV 5, Mi Watch oraz tytułowy Mi Note 10. Ten sam smartfon będzie sprzedawany w Chinach, lecz pod inną nazwą – Mi CC9 Pro.

Przez kilka ostatnich dni w sieci można było znaleźć wiele plotek dotyczących procesora w nowym smartfonie. Mi Note 10 miał otrzymać Snapdragona 855 lub 730G, firma Lei Juna postanowiła uciąć wszelkie spekulację i za pośrednictwem Weibo oficjalnie potwierdziła jaki układ będzie odpowiedzialny za generowanie mocy obliczeniowej. Mi CC9 Pro / Mi Note 10 będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 730G.

Mi Note 10 Snapdragon 730G

Snapdragon 730G to procesor klasy średniej. Składa się z ośmiu rdzeniu Kryo 470 o taktowaniu maksymalnym 2,2 GHz. Układ jest wspomagany przez procesor graficzny Adreno 618. Według Qualcomm nowy procesor generuje o 35% większą moc obliczeniową w porównaniu z poprzednim modelem.

Moc obliczeniowa Snapdragona 730G w praktyce

W teście aplikacji benchmarkowej AnTuTu jest w stanie wykręcić wynik 220 000 punktów. Gdy sprawdzimy jego wydajność w innej aplikacji, Geekbench to osiąga 2552 punkty w teście jednego rdzenia i 7049 w teście wielordzeniowym.

Reklama

Nowa animacja powiadomień w Xiaomi Mi Note 10

Jak już wiemy od kilku dni, nadchodzący smartfon będzie posiadał zaokrąglony ekrany. Wczoraj Xiaomi zdradziło jeszcze więcej i przedstawiło nową animację powiadomień która wykorzysta opływowe brzegi urządzenia.

W chwili otrzymania powiadomienia po bokach pojawią się dwa paski świetlne, dokładnie tak samo jak w OnePlus 7 Pro.

Mi Note 10 Snapdragon 730G

W Mi Note 10 / Mi CC9 Pro i tak najważniejszy będzie aparat. Od tej funkcji Xiaomi zaczęło promować swój nowy produkt na chińskim portalu społecznościowym Weibo.. Smartfon będzie posiadał aż pięć aparatów z tyłu oraz optyczną stabilizację obrazu. Główny obiektyw 108MP, szerokokątny 20MP, teleobiektyw 12MP, obiektyw do zoomu 5MP oraz do zdjęć w trybie makro 2MP.

Advertisements