Now Reading
Xiaomi Mi Pad 4 wyciekły zdjęcia promocyjne

Mi Pad 4 wyciekły zdjęcia promocyjne

Wczoraj informowałem o prawdopodobnych cenach tabletu. Kolejny dzień to nowe wycieki na temat Xiaomi Mi Pad 4.  Jedno jest pewne, wszystkie dotychczasowe przecieki informują, że procesor w Mi Pad 4 to będzie Snapdragon 660 dostarczony przez Qualcomm. Najnowszy wyciek ujawnia konstrukcję Mi Pad 4 z dość cienkimi ramkami oraz zastosowanie odblokowywania za pomocą twarzy. Xiaomi rezygnuje z pomysłu wprowadzenia czytnika linii papilarnych.

Mi Pad 4 wyciekły zdjęcia promocyjne

Mi Pad 4 wyciekły zdjęcia promocyjne
Mi Pad 4 wyciekły zdjęcia promocyjne

Xiaomi Mi Pad 4 ma mieć 8 calowy ekran w proporcjach 16:10. Konstrukcja przypomina poprzednie modele Mi Pad, Mi Pad 2 i Mi Pad 3 lecz w nowym modelu ramki dookoła ekranu zostały wyraźnie przycięte. Nowy model będzie jeszcze bardziej przypominał iPada Mini. Xiaomi postanowiło usunąć logo Mi które znajdowało się w lewym górnym rogu tabletu. 

Czytnik linii papilarnych nie, odblokowywanie twarzą tak

Przedni aparat o rozdzielczości 5 Mpx będzie wspomagał funkcję rozpoznawania twarzy. Nie ma więcej informacji na temat zastosowanej w tym celu technologii. Sądząc po pozostałych podzespołach tabletu, Mi Pad 4 nie będzie posiadł tak zaawansowanego skanowania twarzy 3D jak Mi 8 Explorer Edition lub iPhone X. Odblokowywanie twarzą rozwiązane zostanie programowo. Jeżeli jesteś ciekawy jak to działa, to rom Xiaomi.eu z MIUI 10 który używam na codzień dodaje programowe odblokowywanie twarzą w Xiaomi Mi 6 i innych modelach.

See Also
Xiaomi redukcja szumów

Mi Pad 4 ma być napędzany ośmiordzeniowym procesorem Snapdragon 660 o częstotliwości 2,0 GHz. Będą conajmniej dwa modele do wyboru. Pierwszy z 4 GB pamięci RAM i 64 GB ROM.  Mocniejsza wersja z modułem LTE to 6 GB pamięci RAM i 128 GB miejsca na dane. Aparaty to 13 Mpx z tyłu i 5 Mpx z przodu. Bateria 6000 mAh, a preinstalowany system to Android 8.1 z nakładką Oreo.

 

Scroll To Top