Xiaomi Mi Vacuum 1S z wysyłką z Polski na Aliexpress!

Kilka tygodni temu Xiaomi zaprezentowało drugą generację najlepiej sprzedającego się odkurzacza autonomicznego na świecie, Xiaomi Mi Vacuum 1S. Najważniejszą zmianą względem pierwszej generacji to zupełnie nowa funkcja rozróżniania i nazywania pomieszczeń.

Xiaomi Mi Vacuum 1S z polskiego

Nowa wersja została zaprezentowana przez Xiaomi po trzech latach od debiutu Xiaomi Mi Vacumm Cleaner. Nowy model 1S jest minimalnie większy od swojego poprzednika, są to zmiany milimetrowe także nawet nie zauważysz różnicy. Waga pozostała bez zmian i wciąż wynosi 3,8 kg. Akumulator również pozostał ten sam 5200 mAh, lecz nowa generacja jest mocniejsza o 3W, moc wzrosła z 55W na 58W.

Xiaomi postanowił przesunąć przedni czujnik na górę urządzenia. Dzięki temu jest „bezpieczny”, dodatkowo jest chroniony przez wytrzymałe szkło znane ze smartfonów, Gorilla Glass.

Dzięki udoskonaleniu czujnika LDS jest on jeszcze bardziej dokładny. Mapa pokoju przedstawiona na smartfonie od teraz uwzględnia pomieszczenia. Nie musisz sprzątać całego domu, wystarczy że wydasz komunikat aby odkurzył np. salon. Bez potrzeby zaznaczania obszaru na mapie. W połączeniu z obsługą głosową rozpoznawanie pomieszczeń będzie to bardzo przydatny upgrade!

Reklama
Xiaomi Mi Vacuum 1S z polskiego

Xiaomi deklaruje również, że w Xiaomi Mi Vacuum 1S poprawiona została sztuczna inteligencja. Odkurzacz będzie lepiej sprzątał newralgicznego punkty jak np. obszar wokół nóg od stołu czy krzeseł. Dzięki temu odkurzacz szybciej skończy swoją pracę.

Zwiększenie mocy o 3W podnosiło moc ssania z 1800 Pa do 2000 Pa. Czas pracy na jednym ładowaniu wciąż wynosi około 2,5 godziny, dzięki bardziej zoptymalizowanemu działaniu. Gdy poziom akumulatora spadnie poniżej 20% to Mi Vacuum 1S automatycznie wróci do stacji ładowania i wyruszy ponownie gdy ogniwa naładują się w conajmniej 80%.

Xiaomi Mi Vacuum 1S opisywałem już w tym wpisie. Dzisiaj postanowiłem opublikować jeszcze jeden ponieważ zauważyłem, że sprzęt dostępny jest serwisie Aliexpress z wysyłką z Polskiego magazynu. Na pewno są osoby które ten fakt zainteresuje.

Advertisements