Xiaomi Mi Watch oficjalnie w Polsce! Wciąż brakuje jednego

miwatch xiaomi

Ile trwa wkrótce według Xiaomi? Na przykładzie Xiaomi Mi Watch można stwierdzić, że kilka ładnych miesięcy. We wrześniu 2020 roku Xiaomi zapowiedział, że smartwatch „wkrótce” trafi na półki sklepowe. No i proszę, mamy to, 25 stycznia 2021 roku Xiaomi Mi Watch będzie dostępny w Polsce. Kilkanaście dni wcześniej zadebiutował w Hiszpanii, więc nie jesteśmy pierwsi na Starym Kontynencie.

miwatch xiaomi

Xiaomi Mi Watch będzie kosztował w Polsce 549 złotych. Jeżeli planujesz zakup to lepiej kup już w poniedziałek. W sklepach mi-home.pl oraz mi-store.pl zegarek Mi Watch będzie dostępny za 449 złotych – ilość ograniczona. Kto pierwszy ten lepszy!

Smartwatch posiada ekran AMOLED o średnicy 1,39 cala. Za pomocą aplikacji na smartfonie można wybrać jedną ze 100 tarcz.

Reklama

Na pochwałę na pewno zasługuje czas pracy z działającym system GPS. Xiaomi Mi Watch wytrzyma do 50 godzin, bardzo dobry wynik. Z prozdrowotnych opcji dostępny jest pomiar nasycenia krwi tlenem, najważniejszy pomiar w czasach pandemii Covid-19. Zegarek jest w stanie rejestrować aż 117 rodzajów aktywności fizycznej, lecz ta liczba jest mocno na wyrost. Większość jest bardzo zbliżona do siebie, z kluczowych aktywności to jest pływanie. Xiaomi Mi Watch posiada certyfikat wodoszczelności 5 ATM.

miwatch xiaomi

Największe minusy? Nie ma systemu Wear OS, a co za tym idzie brak NFC z płatnościami Google Pay. W ogóle, nie ma NFC niestety.

Advertisements