Xiaomi Mi Watch zaktualizowany – dodany trening interwałowy i otwieranie drzwi

Xiaomi Mi Watch

W listopadzie zeszłego roku Xiaomi zaprezentowało swój pierwszy inteligentny zegarek – Mi Watch. Niestety urządzenie dostępne jest jedynie w wersji chińskiej, nie ma globalnego odpowiednika. Póki co chiński gigant skupia się na rynku lokalnym, gdy produkt zostanie dopracowany to trafi do innych krajów.

Xiaomi Mi Watch

Najnowsza aktualizacja wprowadza nowe tryby sportowe oraz możliwość otworzenie inteligentnych zamków w drzwiach kompatybilnych z aplikacją Mi Home. Po aktualizacji Xiaomi Mi Watch jest w stanie rejestrować trening pływacki oraz zarządzać treningiem interwałowym. Interwał to trening w którym naprzemiennie dajemy z siebie 100% przez x czasu, a następnie przez y czasu odpoczywamy. Przykładowo 30 sekund sprintu i 10 sekund truchtu, powtarzane kilkanaście razy.

Reklama

Druga równie istotna nowość to możliwość otworzenia inteligentnego zamka w drzwiach za pomocą NFC w Xiaomi Mi Watch. Większość zamków kompatybilnych z ekosystemem Xiaomi i aplikacją Mi Home posiada NFC, wystarczy przyłożyć zegarek do czytnika i drzwi się otworzą. Xiaomi, prosimy już wersję globalną!

Advertisements