Now Reading
Xiaomi Mi Wireless Mouse Youth Edition – myszka za 8 dolców

Xiaomi Mi Wireless Mouse Youth Edition

Xiaomi ostatnio mocno uderzyło w sektor dla graczy. Wprowadzając dedykowane klawiatury, myszki i słuchawki. Nie zapomnieli jednak o użytkownikach biurowych, wprowadzili do sprzedaży nową myszkę komputerową.  Sam testowałem dwie. Obecnie używam tej myszki Xiaomi od 8 miesięcy, nie mam żadnych zastrzeżeń. W środku mam cały czas baterię dołączoną do myszki przez producenta. Poprzednio używałem wcześniejszego modelu, jednak nie polecam. Mało komu przypadkie do gusty kształt, Xiaomi już wycofało ją z oferty. Nowa mysz w ofercie Xiaomi Mi Wireless Mouse Youth Edition posiada bardzo atrakcyjną cenę, zaledwie 8 dolarów i odświeżony wygląd.

Xiaomi Mi Wireless Mouse Youth Edition

Macbooka używam bez myszki, nie ma żadnego zastrzeżenia do gładzika. Przy obcowaniu z Xiaomi Notebook Pro i Windowsem wole jednak sięgnąć po myszkę, brakuje mi gestów. Konstrukcja Xiaomi Mi Wireless Mouse Youth Edition jest zbliżona do modelu który aktualnie używam, posiada bardziej zaokrąglony przód. Druga zmiana widoczna zmiana to błyszczące przyciski, reszta obudowy jest wykończona matowo, tak samo jak w moim modelu. Wykonana została z plastiku ABS. Dobrze, że Xiaomi zachowało poprzedni kształt. Nachylony przód i lekko uniesiony tył, idealne leży w dłoni. Waży zaledwie 70 gramów bez baterii i ma wymiary 102 × 58 × 34 mm.

Zobacz jeszcze
Kompaktowy odkurzacz ręczny Cleanfly trafia do sprzedaży

Xiaomi Mi Wireless Mouse Youth Edition
Xiaomi Mi Wireless Mouse Youth Edition

Po raz pierwszy Xiaomi oferuje myszkę w dwóch kolorach, czarnym lub białym. Myszka posiada 1200 DPI, wartość wystarczająca aby pograć amatorsko w Starcrafta. Producent zapewnia, że przyciski oraz scroll wytrzymają trzy miliony akcji. Komunikuje się z dołączonym odbiornikiem po WiFi w częstotliwości 2,4 GHz. Nowy produkt to delikatny lifting poprzedniego, udanego modelu.  

Xiaomi Mi Wireless Mouse Youth Edition została wyceniona na 49 juanów, 8$. Jest już dostępna na Aliexpress. Niedługo powinna trafić również do sklepu Gearbest.