Now Reading
Xiaomi Mijia Automatically Touchless Foaming Dish – mydełko Xiaomi

Xiaomi Mijia Automatically Touchless Foaming Dish

Daawno nic nie dodawałem, wstyd. Musze wziąć się do roboty. Trochę nowych produktów dotarło, parę pomysłów jest, będzie dobrze. Co dzisiaj? Automatyczny dozownik mydła, od kogo? Oczywiście, że chiński gigant z pomarańczowym logiem. Xiaomi Mijia Automatically Touchless Foaming Dish dotarł do mnie na warsztat. Zamówiłem z dwóch różnych sklepów, z jedngo paczka zagineła a z drugiego podróż trwała miesiąc, trochę słabo ale ważne że już jest.

Pudełko mało Xiaomikowe, ale ładne, zgrabne.

Xiaomi dodało obrazkową instrukcję obsługi, naprawdę ktoś potrzebuje aby zmontować dwu elemontową układanke?

W zestawie znajduje się 250ml mydła, trzy baterie „paluszki”, kartka informacyjna w języku chińskim i samo urządzenie – Xiaomi Mijia Automatically Touchless Foaming Dish.

mydło xiaomi

Mydełko Fa, Xiaomi chwali się że „niszczy” 99,9% bakterii. Pozostaje mi wierzyć chińskim naukowcom.

Na górze znajduje się dysza, „wypluwa” mydło w postaci piany. Poniżej jest czujnik podczerwieni który wkrywa  podłożenie dłoni i w czasie 0,25 sekundy obsmarowuje ręke bitą śmietaną, tzn mydłem.  Od tyłu należy umieścić trzy paluszki AA dołączone do zestawu. Xiaomi nie informuje na jak długo wystarczą, nie ma żadnej informacji o stanie naładowania. Gdy mydło nie wyleci, znaczy że już czas.

Urządzenie po skomplikowanym procesie składania prezentuje się ładnie, nie będzie szpecić łazienki. Działanie? Równiez bardzo dobre. Wystarczy podłożyć dłoń pod dyszę i włala mamy mydełko. Bez dotykania mydelniczki, bez zarazków. Do pełnii „smart” mycia rąk potrzebuje jeszcze aby automatycznie leciała woda, bez konieczności „odkręcania” kurka. Czekam na baterie Xiaomi.

Podsumowanie

Czy warto kupić? Według mnie tak. Dla mnie super sprawa, bardzo wygodne korzystanie.  Jeżeli Twoje dziecko niechętnie myje ręce, sądzę że gadżet Xiaomi sprawi dużo frajdy i pomoże nakłonić dziecko do higieny. Pojemnik może napełnić swoim mydłem, gdy moje się wyczerpie kupię zamiennik. Polecacie jakiś? Ma ktoś z Was doświadczenie w wyborze mydeł?

Sprawdź  aktualne promocje na Xiaomi Mijia Automatically Touchless Foaming Dish

Tak, urządzenie „pierdzi” podczas mydlenia, w sunie jedyny minus. Mogłoby być bezgłośne.

3 komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top