Now Reading
Xiaomi Mijia Hey, co dalej z Mi Bandem?

Xiaomi zaprezentowało dzisiaj zaskakujący produkt. Zaledwie kilka miesięcy po wydaniu nowej wersji najbardziej popularnego smart trackera na świecie Mi Band, na platformę finansowania Xiaomi trafił Xiaomi Mijia Hey. Nowy produkt wyglądem przypomina Mi Banda 3 lecz posiada jedną kluczową różnicę, kolorowy ekran. Na rynku będzie nowy król? Nie rozumiem polityki Xiaomi, nowy produkt będzie przecież konkurował z Mi Bandem 3. Xiaomi mogło zaprezentować za dwa miesiące Mi Band 3S, wtedy byłaby to naturalna kolej rzeczy.

Xiaomi Mijia Hey, co dalej z Mi Bandem?

Tak jak wspomniałem wygląd nowej opaski łudząco przypomina opaskę Mi Band 3. Wyświetlacz to 0,95 calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 240 x 120p. Największa zmiana to kolorowy wyświetlacz, opaskę można spersonalizować pod siebie dobierając odpowiednią tapetę. Całe menu w kolorze wygląda zdecydowanie lepiej, pogoda, wszystko prezentuje się bardziej estetycznie. Posiada taki sam stopień hermetyczności co Mi Band 3, można nurkować na głębokość 50 metrów. Na ten moment nie ma żadnych informacji czy nowa opaska jest kompatybilna z Mi Fit, czy możesz z Mi Home.

Xiaomi Mijia Hey

Co potrafi opaska? Praktycznie również to samo co Mi Band 3. Potrafi monitorować aktywność fizyczną, liczbę kroków zrobionych w ciągu dnia, przebytą odległość, spalone kalorie. W prosty i szybki sposób możesz przejrzeć prognozę pogody na najbliższe dni, czy przeczytać treść SMS który właśnie trafił na Twojego smartfona. Monitorowanie snu również nie zostało pominięte. Z tyłu znajduje się taki sam czujnik tętna co w Mi Band 3 i również posiada moduł NFC. Niestety, użyteczny będzie tylko dla mieszkańców Chin.

Xiaomi Mijia Hey

Dobrze, że Xiaomi nareszcie zdecydowało się zmienić sposób ładowania i nie trzeba wyciągać elektroniki z opaski. Wystarczy do tyłu opaski przyłożyć stację dokującą.

Xiaomi Mijia Hey

Cena Xiaomi Mijia Hey wynosi 229 juanów, $33. Produkt na pewno okaże się hitem ponieważ na platformie crowdfundingowej już osiągnął 692% potrzebnej kwoty. Wysyłka do klientów którzy kupili produkt na platformie finansowania rozpocznie się 20 września. Niedługo pojawi się przedsprzedaż w niektórych sklepach oferujących import do Europy, śledź niedzielne posty z nowościami do kupienia.


Aktualizacja

Xiaomi Mijia Hey dostępna jest już w sklepie Gearbest.com, według informacji na stronie wysyłka w niecały tydzień.

View Comment (1)
  • Autolike International, Increase Likes, Autolike, auto liker, Working Auto Liker, Auto Liker, Autoliker, Auto Like, auto like, autolike, Autoliker, ZFN Liker, Status Auto Liker, Photo Auto Liker, autoliker, Photo Liker, Status Liker

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top