Now Reading
Xiaomi Mijia Hey staje się hitem, 10 000 sprzedanych sztuk w parę godzin

Nowa bransoletka od Xiaomi to produkt którego nikt się nie spodziewał, po zaprezentowaniu Mi Band 3 nie sądziłem że Chiński gigant zdecyduje się na zaprezentowanie łudząco podobnej opaski pod inną nazwą. Xiaomi Mijia Hey podczas finansowania sprzedało się w liczbe 10 000 sztuk w czasie poniżej 10 godzin.

Xiaomi Mijia Hey

Nowa opaska będzie posiadała kolorowy ekran AMOLED o przekątnej 0,95 cala. Dla porównania Mi Band 3 posiada „tylko” 0,78 cala. Mijia Hey również jest bardzo lekka, jedynie 20g. Potrafi wyświetlić wszystkie te same opcje co Mi Band, ale w ładniejszej, kolorowej formie. Dodatkowo umożliwia sterowanie platformą Mi Home.

Xiaomi Mijia Hey

Mieszkańcom Chin będzie zapewniała jeszcze więcej benefitów, może służyć jak narzędzie płatnicze, dzięki zintegrowanemu NFC. Sprawdzi się również jako karta komunikacyjna zapewniająca dostęp do transportu publicznego.

Xiaomi Mijia Hey

Zobacz jeszcze

Dużym plusem względem Mi Banda 3 jest zmieniony sposób ładowania, nareszcie nie trzeba wyciągać pastylki aby wcisnąć w przewód do ładowania. Dok do ładowania podpinamy od tyłu, posiada baterię o pojemności 120 mAh, która ma wystarczyć na 18 dni. Z Xiaomi Mijia Hey można pływać i nurkować do 50 metrów.

Xiaomi Mijia Hey staje się hitem

Na filmie możesz zobaczyć jak prezentuje się nowy produkt, czy będzie takim samym hitem jak Mi Band 3? Platformę finansowania nowa opaska już podbiła, żadne produkt nie osiągnął takiego poziomu. Xiaomi Mijia Hey dostępna jest już w sklepie Gearbest.com, według informacji na stronie wysyłka w niecały tydzień. Na