Xiaomi Mijia Lite to nowa lampka biurkowa za jedyne $12

Xiaomi Mijia Lite 1

Xiaomi Mijia Lite posiada to z czego znana jest firma Lei Juna – elegancki, minimalistyczny design. Na obudowie znajduje się tylko jeden przycisk do sterowania mocą świetlną, sprawdzi się do nocnego czytania i do pracy.

Lampka ma wymiary 408 x 140 x 410 mm, waży 0,6 kg. Materiał z jakiego została wykonana to tworzywo ABS. Maksymalny strumień świetlny to 1200 lumenów. Porównując do starej, tradycyjnej żarówki jest to odpowiednik +-100W. Moc można regulować, lampka posiada trzystopniową regulację za pomocą przycisku na obudowie. Temperatura barwowa zastosowanych diód LED to 4000K, zbliżona do światła słonecznego.

Reklama

Ramię jest regulowane w dwóch zakresach, dzięki czemu można ustawić pod własne preferencje. Z racji na dużą moc lampy, Xiaomi zrezygnowało z wbudowanego akumulator i konieczne jest ciągle zasilanie z gniazdka 230V. Lampa nie posiada funkcji smart, nie ma integracji z aplikacją Mi Home.

Xiaomi Mijia Lite została wyceniona w Chinach na 79 juanów, $12. Jest już dostępna w sklepie Banggood, jest nawet kupon rabatowy dla chętnych. Dla osób które spędzają wiele godzin pracując przy lampce biurkowej polecam produkt marki Yeelight, lampkę Serene Desk Pro. Jest to produkt który oferuje najbardziej przyjazne dla wzroku „sztuczne światło”. Temperatura barwowa, wskaźnik oddawania barwy to wszystko jest najbardziej zbliżone do światła dziennego, słonecznego.

Advertisements