Now Reading
Xiaomi Mijia Mi Water Purifier 1A – oczyszczacz wody w wersji slim

Xiaomi Mijia Mi Water Purifier 1A

Trzecia wersja oczyszczacza wody Xiaomi została odchudzona względem poprzedników. Xiaomi Mijia Mi Water Purifier 1A oczyszcza wodę bezpośrednio przed jej „użyciem”. Jakość wody, tak samo jak powietrza to duży problem w Chinach, dlatego tak wiele generacji produktów z tych dwóch dziedzin zostało wypuszczonych na rynek. Taka refleksja, ciekawe gdzie Chińczycy mają kosz na śmieci jak nie pod zlewem?! Ktoś ma pomysł?

Xiaomi Mijia Mi Water Purifier 1A

Nowy oczyszczacz w przeciwieństwie do poprzedników jest sprzedawany w zestawie, w skład jego wchodzi samo urządzenie Xiaomi Mijia Mi Water Purifier 1A, dwa filtry i kompatybilny z całym zestawem kran. Główną część umieszczamy pod zlewem i podłączamy bezpośrednio do źródła wody. Wyjście oczyszczacza wody łączymy z dołączonym kranem. Xiaomi deklaruje, że woda która będzie przepuszczona przez oczyszczacz dzięki dwóm filtrom zostanie pozbawiona 99,9% bakterii i metali ciężkich. Usunięte zostanie również 99% materii organicznej.

oczyszczacz wody xiaomi

Kran dołączony do zestawu posiada specjalne podświetlenie LED które informuje o jakości wody. Czujnik TDS znajdujący się w środku w czasie rzeczywistym przekazuje jakość wody do podświetlenia. Jeżeli świeci na niebiesko woda jest dobra, gdy zmienia się na pomarańczowy jakość pogarsza się. Zebrane dane oraz stopień zużycia filtrów można sprawdzić w aplikacji Mi Home, otrzymamy powiadomienie gdy jakość wody spadnie lub konieczna będzie wymiana filtrów.

Xiaomi Mijia Mi Water Purifier 1A

Tak samo jak paru poprzedników w porzednim tygodniu Xiaomi Mijia Mi Water Purifier 1A również został wyceniony na 1499 juanów, $238.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top