Now Reading
Xiaomi Mijia Mosquito Repellent – odstraszacz komarów

Xiaomi Mijia Mosquito Repellent

Dotychczasowa wiosna w Polsce była jak dla mnie idealna. Chociaż ma mało z wiosną wspólnego, bardziej pełnoprawne lato. Cały czas upały i co najważniejsze brak komarów. Jednak od paru dni, są już te gadziny. Właśnie podczas pisania wpisu, jeden lata mi obok ucha i cholernie denerwuje. Z pomocą przychodzi Xiaomi i prezentuje Xiaomi Mijia Mosquito Repellent.

Xiaomi Mijia Mosquito Repellent

Za pośrednictwem platformy Weibo Xiaomi poinformowało o wprowadzeniu nowego produktu. Osobiście jeszcze nie trafiłem na urządzenie, świecę, lampę cokolwiek co odstraszałoby skutecznie komary, mam nadzieję że Xiaomi stanie na wysokości zdania.  Urządzenie korzysta ze środka o nazwie teflutryna. Producent deklaruje, że substancja będzie wydzielała się przez 720 godzin. Jeżeli będziemy korzystać z odstraszacza na komary od Xiaomi codziennie przez 8 godzin to środka wystarczy na 90 dni. Urządzenie korzysta z małego wentylatora który rozdmuchuje środek przez specjalne szczeliny na górnej części obudowy.  Dodatkowo zastosowano zegar czasowy, tzw. timer który automatycznie wyłączy urządzenie po z góry określonym czasie. Funkcja działa tak samo jak w przypadku telewizorów. Xiaomi Mijia Mosquito Repellent dedykowany jest do pomieszczeń poniżej 28m2, w przypadku większego metrażu można zastosować dwa odstraszacze komarów. Urządzenie ma wymiary 300 x 120 x 70mm, zasilane jest dwoma paluszkami AA. Wyposażone jest w trzy kolorową diodę LED informującą o stanie pracy i „zużyciu” wkładu.

See Also
Nextool Youpin

Xiaomi Mijia Mosquito Repellent został wyceniony na 59 juanów, $10. W sprzedaży będzie od 8 czerwca. Sklep Banggood dodał odstraszacz komarów na swoją stronę internetową. Wymienny wkład kosztuje $5. Jeżeli ktoś z Was ma sprawdzone urządzenia do walki z komarami to będę wdzięczny za podzielenie się informacją,

2 komentarze
 • Jak zwykle wygląd super, sena też.
  Sprawdziłem co to jest ten środek i tak:

  Substancja czynna teflutryna

  Toksyczność:Działa szkodliwie przez drogi oddechowe.
  Może powodować uczulenie w kontakcie ze skórą.
  Działa toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się, niekorzystne zmiany w środowisku wodnym.

 • Hello. I have checked your xiaomimagazine.co.uk and i see you’ve got some duplicate
  content so probably it is the reason that you
  don’t rank high in google. But you can fix this issue fast.

  There is a tool that creates articles like human, just search in google: miftolo’s tools

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top