Xiaomi Mijia Philips Zhirui – nastrojowa lampka nocna

Xiaomi Mijia Philips Zhirui

Xiaomi Mijia Philips Zhirui - nastrojowa lampka nocna

Może Philips to marka znana na całym świecie, może ludzie bardziej ufają niż firmie Yeelight. Jednak według mnie w ekosystemie Xiaomi to właśnie Yeelight robi lepsze produkty oświetleniowe. Zaczynając od takich drobnostek monterskich jak zastosowanie  szybko złączek zamiast koniecznego przykręcanie śrubokrętem przewodów, a kończąc na samych możliwościach jakie produkt oferuje. Podzespoły jakie oferuje Yeelight również są topowe, ponieważ korzysta z diód marki Osram która jest wiodącą firmą w branży. Jednak czas na nowy produkt współpracy Xiaomi-Philips i trzeba się mu przyjrzeć. Na platformie crowdfundingowej wylądowała nastrojowa lampka nocna Xiaomi Mijia Philips Zhirui.

Reklama

Xiaomi Mijia Philips Zhirui

Moim zdanie posiada najbardziej atrakcyjny, nowoczesny wygląd z pośród wszystkich dostępnych lampek nocnych integrujących się z aplikacją Mi Home. Prezentuje się jakby była z kryształu, bardzo dobrze oddaje kolory. Pamiętacie świeczkę XXI wieku Yeelight? Nowa lampka Philipsa ma podobne sterowanie, również odbywa się poprzez obracanie. Na górze znajduje się przycisk, oferuje pare możliwości do zaprogramowania. Pojedynczy klik, szybki podwójny klik lub dłuższe przytrzymanie przycisku. Jest również combo czyli połączenie obrotu z naciśnięcie. Do zaprogramowania jest więc 5 funkcji które będą zmieniały sposób działania Xiaomi Mijia Philips Zhirui według naszego aktualnego nastroju. Nowością jest inteligentny czujnik, który pozwala przejść w słabą moc światła gdy jasność na zewnątrz również spada. Funkcja ma na celu pomóc przejść w fazę snu. Jak od dawna wiadomo ostre światło, ekran smartfona przed spaniem niekorzystnie wpływa na jakość snu. Xiaomi Mijia Philips Zhirui posiada moduł Wi-Fi, i to jest bardzo ważna informacja. Nie posiada wbudowanego akumulatora, konieczne jest ciągłe zasilanie z gniazdka. Lampa Philipa posiada nowe złącze USB-C.

Xiaomi Mijia Philips Zhirui

Jeżeli tylko czegoś nie skopali w aplikacji Mi Home, to pierwszy raz Philips może być lepszy niż Yeelight. Na pewno wygląda lepiej,  funkcjonalność sprawdzę jak już będę miał u siebie. Xiaomi Mijia Philips Zhirui kosztuje 299 juanów, $47. Byłem przekonany, że już widziałem produkt w jednym z chińskich sklepów jednak widocznie przewidziało mi się. Gdy tylko zobaczę dodam link na stronę Deals.PokolenieSmart.pl z najbardziej korzystną ofertą.

Advertisements