Now Reading
Xiaomi Mijia Tonfon Wireless Impact

Xiaomi Mijia Tonfon Wireless Impact

W kwestii narzędzi, Xiaomi póki co oferowało tylko wkrętaki precyzyjne. Posiadam Wowstick 19 in 1 i trochę brakuje mu mocy. Xiaomi wyruszyło na nieodkryte dla nich wody i powiększyło swoje portfolio o nowy produkt. Na platformę crowdfundingową trafiła bezprzewodowa wiertarka udarowa Xiaomi Mijia Tonfon Wireless Impact. Produkt został stworzony przez firmę  Tonof i osiągnął już  347% potrzebnej kwoty.

Xiaomi Mijia Tonfon Wireless Impact

Design nie różni się od innych tego typu urządzeń na rynku. Mierzy 20 cm x 7,5 cm x 21,5 cm i waży 1,2 kg razem z akumulatorem. Posiada trzy tryby pracy. Sprawdzi się zarówno jako wkrętarka, wiertarka i wiertarka udarowa. Zależnie z jakiej funkcji chcemy aktualnie korzystać musimy przełączyć. Akumulator o napięciu 12V ma pojemność 2000 mAh. Ładowanie odbywa się poprzez umieszczenie akumulatora w dedykowanej bazie i trwa tylko 50 minut. Moment obrotowy wynosi 25 nM.

Bezprzewodowa wkrętarka posiada diody LED. Boczne diody wskazują aktualny poziom naładowania akumulatora. Diody czołowe pozwolą oświetlić obszar roboczy. Tonof przybywa z kilkoma różnymi wiertłami HSS i różnymi końcówkami do wkręcania.

Xiaomi Mijia Tonfon Wireless Impact

See Also

Bezprzewodowa wkrętarko wiertarka udarowa Tonof została wyceniona na 199 juanów, $31. Wysyłka do pierwszych osób które zamówiły urządzenie na platformie crowdfundingowej rozpocznie się 4 sierpnia.

Xiaomi Mijia Tonfon Wireless Impact

Dzisiejszy wpis jest z serii – produkt jak każdej innej firmy, ale Xiaomi to trzeba napisać! Postanowiłem sobie ambitny cel aby opisywać wszystkie produkty jakie trafiają na rynek i czasami zdarzą się takie perełki jak dzisiejsza wkrętarka. Jeżeli nie chcesz przegapić żadnego to najlepiej zapisz się do newslettera lub śledź media społecznościowe. 

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top