Now Reading
Xiaomi Mitu Kids Learning Watch 4Pro to nowość dla dzieci

Xiaomi Mitu Kids Learning Watch 4Pro to nowość dla dzieci

Xiaomi Mitu Kids Learning Watch 4Pro

Nowy smartwatch dla dzieci, Xiaomi Mitu Kids Learning Watch 4Pro ma ekran o przekątnej 1,78 cala. Chiński Gigant nie oszczędzał na wyświetlaczu ponieważ zegarek posiada ekran o zagęszczeniu pikseli na cal na poziomie 326 pie, aby bardziej zobrazować wynik, taką wartość posiada iPhone 7.

Ekran posiada zaokrąglone krawędzie i został pokryty szkłem ochronnym Gorilla Glass 3. Xiaomi Mitu Kids Learning Watch 4Pro posiada podwójny aparat, GPSa, 4G oraz NFC. Wróćmy jednak do aparatu ponieważ to najciekawsze funkcja nowego zegarka. Jeden aparat to tzw. aparat do selfie/wideorozmów, a drugi znajduje się na pasku zegarka aby zwiększyć nasze pole widzenia.

Za moc obliczeniową zegarka odpowiada procesor renonowanej marki Qualcomm, a dokładnie model Snapdragon Wear 2500 SoC. W kwestii pamięci jest 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej. Smartwatch jest kompatybilny z wirutalny asystentem od Xiaomi, Xiao AI.

Xiaomi Mitu Kids Learning Watch 4Pro

Xiaomi Mitu Kids Learning Watch 4Pro został wyceniony w Chinach na 1299 juanów, $190. Fajny produkt dla dziecka, ale nie ma sensu kupować jeżeli nie mieszkasz w Chinach. Interfejs zegar jest w języku chińskim.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top