Now Reading
Xiaomi otworzyło drugi Mi Store w Meksyku, a pierwsze trzy osoby otrzymały Mi 8

Chiński gigant Xiaomi otworzyło drugi sklep Mi Store na terenie Meksyku, miesiąc po otwarciu pierwszego. Gościem honorowym i przedstawicielem Xiaomi podczas ceremonii otwarcia był Xiang Wang, starszy vice-prezes ds. współpracy strategicznej. Dla pierwszych trzeb osób które stały w kolejce czekała nie lada nagroda, otrzymali smartfon Xiaomi Mi 8 za darmo.

Xiaomi otworzyło drugi Mi Store

Xiaomi otworzyło drugi Mi Store w Meksyku, a pierwsze trzy osoby otrzymały Mi 8

Nowy Mi Store znajduje się w Plaza Las Antenas. Przed wejściem na oficjalne otwarcie czekało ponad 1000 fanów Xiaomi, a tylko trójka szczęśliwców otrzymała flagowe smartfony za darmo. Ogromna liczba osób czekających przed wejściem świadczy jak bardzo obywatele Meksyku kochają markę Xiaomi. Dlatego jeszcze w 2019 roku powstanie conajmniej 18 sklepów Mi Store na terenie Meksyku.

See Also
Redmi X

Nie ważne w jakim zakątku świata otwierany jest sklep Xiaomi. Każda ekspansja na rynek inny niż chiński powoduje, że Xiaomi musi poszerzać swoją ofertę produktów które normalnie dostępne są tylko w Chinach. Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych lat oferta globalna i chińska zbliżą się do siebie. W tym roku telewizory Xiaomi mają być dostępne w Europie, a w przyszłym może AGD?

Scroll To Top