Now Reading
Xiaomi POCOPHONE F1 pokonał w Antutu Mi 8 i OnePlus 6

Xiaomi POCOPHONE F1 pokonał w Antutu Mi 8 i OnePlus 6

Xiaomi POCOPHONE F1

Od paru dni do sieci trafiają coraz to nowsze plotki na temat tajemniczego smartfona Xiaomi POCOPHONE F1. Urządzenie ma być dedykowane na rynek europejski. Smartfon ma posiadać najlepszy stosunek jakości do ceny. Będzie posiadał topowy procesor dostępny na rynku, Snapdragon 845. Osiągnął rewelacyjny wynik w AnTuTu, pokonał OnePlus 6 i Mi 8!  Skąd taki wysoki wynik? Wedle aktualny przecieków Xiaomi POCOPHONE F1 również będzie chłodzony cieszą, podobnie jak w przypadku gamingowego smartfona Xiaomi Black Shark, który jest aktualnie królem wydajności. Jest liderem w teście wydajnowściowym AnTuTu.Xiaomi POCOPHONE F1

Xiaomi POCOPHONE F1

Rumuński sklep prowadził już przedsprzedaż, na stronie internetowej znajdowało się wiele zdjęć prezentujących wygląd smartfona i jego parametry techniczne. Wedle których procesor to Snapdragon 845 z układem graficznym Adreno 630. Pamięć operacyjna RAM ma wynosić 6 GB, a pamięć wewnętrzna 64GB z możliwością rozbudowy za pomocą karty pamięci microSD. Smartfon będzie posiadał hybrydową tackę SIM.

[pb_one_quarter]Xiaomi POCOPHONE F1[/pb_one_quarter] [pb_one_quarter]Xiaomi POCOPHONE F1[/pb_one_quarter] [pb_one_quarter]Xiaomi POCOPHONE F1[/pb_one_quarter] [pb_one_quarter]Xiaomi POCOPHONE F1[/pb_one_quarter] [pb_one_quarter]Xiaomi POCOPHONE F1[/pb_one_quarter] [pb_one_quarter]Xiaomi POCOPHONE F1[/pb_one_quarter] [pb_one_quarter]Xiaomi POCOPHONE F1[/pb_one_quarter] [pb_one_quarter]Xiaomi POCOPHONE F1[/pb_one_quarter]

To co rzuca się w oczy to podobieństwo do flagowca Xiaomi Mi 8, przynajmniej z przodu. Z tyłu aparat umiejscowiony został na środku, a nie w lewy boku. Pod obiektywami znajduje się czytnik linii papilarnych. Niektórzy użytkownicy na pewno ucieszą się z obecności gniazda słuchawkowego.

Xiaomi POCOPHONE F1

Na rumuńskiej stronie smartfon kosztował 1999 RON, co odpowiada $500, czy taka będzie cena? Pozostaje czekać, aktualnie oferta został usunięta ze strony internetowej. Wedle informacji na stronie miał trafić do klientów 1 września. Wcześniej smartfon pojawił się również w białoruskim sklepie internetowym z taką samą ceną. Xiaomi POCOPHONE F1 ma zostać oficjalnie zaprezentowany pod koniec sierpnia.

Do sieci trafił również filmik prezentujący prawdopodobny unboxing Pocophone F1.

Scroll To Top