Now Reading
Xiaomi pracuje nad podkładką pod myszkę do bezprzewodowego ładowania Mi 9

Na portalu społecznościowym Weibo aktywna jest cała śmietanka z kierownictwa Xiaomi. Jest to źródło wielu informacji z pierwszej ręki o nowych produktach, promocjach i ważnych informacjach z życia firmy. Od wczoraj wiemy, że Xiaomi pracuje nad nową podkładką.

Xiaomi pracuje

Wang Teng Thomas poinformował, że Xiaomi już niedługo wypuści nową podkładkę pod myszkę z ładowaniem indykcyjnym. Produkt jest konieczny aby w pełni wykorzystać potencja Mi 9. W ofercie jest już jedna, lecz obsługuje moc ładowania do 10W. Nowy flagowiec Mi 9 może być ładowany mocą aż dwukrotnie większa, 20W co znacznie skraca czas ładowania.

Pierwsza wersja podkładki MIIIW jest fajna, lecz nie wszystko mi się w niej podoba. W prawym górym rogu posiada podświetlane pokrętło do sterowania głośnością podłączonego za pośrednictwem bluetooth urządzenia. Moim zdaniem jest to zbędna funkcja, nie korzystam z niej. Jak dla mnie to producent może z pokrętła zrezygnować. Wystarczy podkładka z ładowaniem indykcyjnym z prawej strony.

See Also
Podsumowanie informacji o Redmi Y3

Krążą plotki, że Xiaomi pracuje również nad nową myszką bezprzewodową ale ta informacja nie została potwierdzona przez kierownictwo firmy.

Scroll To Top