Now Reading
Xiaomi prezentuje fotel bujany z drewna brzozowego, zgodny z HYGGE

Na platformę crownfundingową Xiaomi został dodany klasyczny fotel bujany. Został stworzony przez skandynawskiego projektanta Tapio Anttile. Hasłem przewodnim nowego produktu jest Hygge.

Hygge – duńskie słowo oznaczające komfort, wygodę, przytulność, używane jako określenie osiągnięcia wewnętrznej równowagi, bezpieczeństwa i szczęścia, zwłaszcza przez społeczeństwa skandynawskie.Wikipedia

Ku mojemu zaskoczeniu społeczeństwo Xiaomi przyjęło produkt pozytywnie. Nowy produkt zebrał już 565% potrzebnej kwoty na platformie finansowania.

Fotel bujany z drewna brzozowego

Stelaż fotela bujanego został wykonany z litego brzozowego drewna, wygiętego pod kątem 45 stopni. Uwaga, to nie jest zwykła brzoza, do produkcji skorzystano z rosyjskich brzóz. Tak to prawda, a jak dobrze wiecie są one bardzo wytrzymałe i niebiezpieczne dla samolotów. ?

Fotel bujany z drewna brzozowego - HYGGE

Fotel waży poniżej 10kg, a wytrzyma nacisk do 110 kg. Dostępne są dwa kolory ramek: brzozowy lub w brązowy karmel. Tapicerka za to jest w trzech wariantach: biały piasek, bursztynowa czerń i peacock blue.

Fotel bujany z drewna brzozowego - HYGGE

See Also

Xiaomi deklaruje, że 9 dużych podparć krzywizny i 10 kawałków zakrzywionego drewna idealnie wpasowuje się w ciało oraz duszę za sprawą filozofii Hygge. Wystarczy usiąść a fotel automatycznie dopasuje się do krzywizny kręgosłupa zapewniając komfort i całkowite rozluźnienie mięśni.

Fotel bujany z drewna brzozowego - HYGGE

Fotel bujany z drewna brzozowego został wyceniony na 499 juanów, $72. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 22 października.

Scroll To Top