Xiaomi prezentuję nową inteligentną kamerę IP Xiaomi Mijia 1080P

nową inteligentną kamerę IP Xiaomi Mijia 1080P

Kilka dni temu Xiaomi ogłosiło wprowadzenie na rynek nowej inteligentnej kamery IP do zastosowań wewnątrz budynków.  Xiaomi Mijia 1080P jest już w oficjalnej sprzedaży, sprzedaż rozpoczęła się zaledwie kilka godzin temu, o godzinie 10.00 czasu chińskiego.

Nową inteligentną kamerę IP Xiaomi Mijia 1080P

nową inteligentną kamerę IP Xiaomi Mijia 1080P

Nowa kamera zapewni czysty i szeroki obraz. Wyposażona jest obiekty o rozdzielczości FULL HD i kącie widzenia 130 stopni. Sprawdzi się również po zmroku, zastosowane diody podczerwieni zapewnią dobrą widoczność, aż do 10 metrów.

nową inteligentną kamerę IP Xiaomi Mijia 1080P

W celu jak najbardziej stabilnego bezprzewodowego połączenia, nowa kamera obsługuje dwie częstotliwości Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz. Kamera ma w sobie również mikrofon i głośnik, dzięki którym można bez problemu komunikować się z domownikami. Ktoś nie odbiera telefonu a widzisz, że siedzi przed telewizorem? Krzyknij przez kamerę.

nową inteligentną kamerę IP Xiaomi Mijia 1080P

Oferuje trzy różne sposoby zapisu nagrania. Na kartę MicroSD, dysk NAS lub chmurę. Ja najbardziej preferuje chmurę aby mieć dostęp do obrazu nawet gdy internet w domu padnie. Kamera można połączyć z innymi urządzeniami smart home od Xiaomi, takimi jak np. kontaktrony do okien i drzwi, czujniki ruchu i wszystkie inne które łącza się z aplikacją Mi Home. Dlatego nowa kamera dobrze sprawdzi się jako domowy stróż. Możemy aktywować powiadomienia gdy wykryje ruch, lecz tylko w przypadku gdy w centralka ma włączony tryb „uzbrojenia” gdy wychodzi z domu i czujniki są aktywne.

Nowa kamera IP Xiaomi Mijia 1080P kosztuje na terenie Chin 129 juanów, $19.  Jest już dostępna w sklepie Gearbest.com, lecz jej cena jest znacznie wyższa. Proponuje abyś śledził stronę z promocjami i czekał na dobry moment.

Scroll To Top