Now Reading
Xiaomi prezentuje nową wersje TV Boxa, co się zmieniło? Pilot.

Xiaomi postanowiło odświeżyć swoją przystawkę do telewizora z systemem Android TV. Nowa odmiana słynnego TV boxa będzie oferować wyświetlanie treści multimedialnych w trybie offline i online w wysokiej rozdzielczości 4K, a także w HDR.

Xiaomi prezentuje nową wersje TV Boxa z obsługą HDR

Xiaomi prezentuje nową wersje TV Boxa, co się zmieniło? Pilot

Nowy model wyposażony jest w procesor czterordzeniowy, 2 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci ROM, bluetooth w wersji 4.2, port HDMI 2.0A, gniazdko słuchawkowe i port USB 2.0. Odświeżony zostanie również pilot do sterowania. Nowa wersja posiada dedykowany przycisk do tego co najczęściej używam, czyli Netflixa.

Za sprawą systemu Android TV urządzenie będzie oficjalnie wspierane przez Google i zawierało szereg udogodnień m. in. obsługę Asystenta Google i Chromecasta. Chromecast  zapewnia łatwe przesyłanie plików multimedialnych bezpośrednio z komputera lub smartfona na duży ekran telewizora.

See Also
Redmi X

Nowy Xiaomi Mi Box można zamawiać na terenie USA od dzisiaj, czyli 9 października a wysyłka rozpoczną się 19 października. Urządzenie zostało wycenione na $59.99. Na ten moment nie mam informacji na temat dystrybucji nowej wersji w Europie.

Scroll To Top