Now Reading
Xiaomi prezentuje nowy, hermetyczny głośnik bluetooth z funkcją stereo

Xiaomi prezentuje nowy, hermetyczny głośnik bluetooth z funkcją stereo

Xiaomi Bluetooth mini 4

W poprzednim tygodniu Xiaomi zaprezentowało nowy, zewnętrznych głośnik bluetooth o którym nie zdążyłem jeszcze napisać – Xiaomi Bluetooth Mini. Przypomnę, że kilka miesięcy temu Xiaomi zaprezentowało podobny produkt, lecz znacznie większy. Tym razem czas na głośnik o bardziej kompaktowych wymiarach.

Xiaomi Bluetooth mini 4

„Mniejszy brat” posiada wymiary 86 mm x 86 mm x 45 mm, a jego waga to 185g. Głośnik komunikuje się ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth w wersji 5.0 i jest odporny na wodę oraz kurz, IP55. Wbudowany akumulator ma pojemność 2000 mAh. Według Xiaomi taka wartość wystarczy na 10 godzin odtwarzania muzyki przy poziomie głośności 60%, do ładowania służy gniazdo USB typu C.

Xiaomi Bluetooth mini 4

Głośnik umożliwia stworzenie systemu stereo, w tym celu należy kupić dwa egzemplarze i połączyć je ze sobą. Urządzenie posiada również wbudowany mikrofon, dzięki czemu można odbierać połączenia głosowe za pomocą jednego kliknięcia.

Xiaomi Bluetooth mini 4

Xiaomi Bluetooth mini został wyceniony w Chinach na 99 juanów, $15. Jest już dostępny w serwisie Aliexpress, z wyjątkowo małym narzutem.

View Comment (1)
  • Eee tam, te głośniki z ali to długo idą. Ja to wolałem sobie zamówić tronsmart element T6 mini z polskiego geekbuying, był u mnie w trzy dni i teraz mogę się cieszyć wszędzie dobrą muzyką 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top