Xiaomi prezentuje nowy nawilżacz powietrza marki Mijia, cena rewelacyjna

nawilzacz powietrza miijia

Niedawno jeden z czytelników napisał w komentarzu, że Xiaomi prezentuje zbyt dużo produktów innych marek, a zbyt mało pod własnym szyldem. Dzisiaj Xiaomi zaprezentowało nawilżacz powietrza marki Mijia. Cena jest rewelacyjna, poniżej $40.

Wymiary nawilżacza Mijia to 190 mm x 190 mm x 353 mm, a waga wynosi 1,9 kg bez wody. Pojemność zbiornika na wodę to 4,5l. Urządzenie podczas pracy generuje niewielki hałas, na poziomie 38 dB. Pobór prądu wynosi 25W.

Odpowiednia wilgotność powietrza w domu zmniejsza ryzyko infekcji układu oddechowego oraz zapobiega podrażnieniom gardła oraz skóry. Poziom wilgotności drastycznie spada w okresie grzewczym, jesień/zima. Dlatego proponuję abyś w tym okresie sprawdził za pomocą higrometru ile % jest u Ciebie w mieszkaniu.

Nawilżacz Mijia wykorzystuje technologię UV-C, czyli promieniowania ultrafioletowego do wewnętrznego oczyszczania wody w zbiorniku. Światło UV-C zabija szkodliwe dla ludzi mikro substancje. Z racji, że jest to produkt Mijia, to nie mogło zabraknąć integracji z aplikacją Mi Home. Nawilżacz jest „smart” i można tworzyć sceny z innymi urządzeniami z ekosystemu Xiaomi. np. termometrami.

Nawilżacz powietrza Mijia został wyceniony w Chinach na 249 juanów, $36.

Scroll To Top