Xiaomi prezentuje podkładkę pod myszkę z ładowaniem bezprzewodowym

podkładkę pod myszkę z ładowaniem bezprzewodowym

Dzisiaj do sprzedaży Xiaomi dodało kilka nowych produktów, m. in. podkładkę pod myszkę z ładowaniem bezprzewodowym i ledowym oświetleniem RGB. Za ten produkt Xiaomi otrzymało nagrodę German Red Dot Design Award.

Xiaomi Smart Mouse Pad wyposażona jest w moduł bezprzewodowego, indukcyjnego ładowania. Dobrze sprawdzi się do ładowania myszki lub smartfona. Moc ładowania wynosi 7,5W. Posiada inteligentny układ sterowania ładowaniem, wykrywa gdy urządzenie jest naładowane do pełna i wyłącza zasilanie.

podkładkę pod myszkę z ładowaniem bezprzewodowym

Przy pomocy gałki umiejscowionej  w prawym górnym rogu można zmienić kolor oświetlenia RGB, obracając pokrętło w lewo lub w prawo. Wykonana jest ze stopu aluminium. Diody RGB zastosowane dookoła pokrętła obsługują 16 milionów kolorów. Podkładkę można połączyć się z komputerem za pomocą Bluetooth i kontrolować głośność peceta. 

Reklama

Górna powierzchnia Xiaomi Smart Mouse Pad  została pokryta powłoką PC w celu poprawy wydajności czujnika zamontowanego w myszce.  Spód wykonano z maty antypoślizgowej TPU, zapewniając stabilna pozycje podkładki nawet podczas dynamicznych ruchów myszką. Podkładka ma rozmiar 420×260 mm.

xiaomi smart mouse pad

Podkładkę pod myszkę z ładowaniem bezprzewodowym wyceniono na terenie Chin na 259 juanów, $39. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem iMaca, podkładka pod myszkę z indukcyjnym ładowaniem smartfona idealnie wpasowałaby się w całość. Skoro już wybrałem podkładkę to chyba czas kupić komputer.

Xiaomi Mouse Pad

Xiaomi Mouse Pad

Gigant z Państwa środka zaprezentował również tradycyjną podkładkę bez modułu Bluetooth i funkcji ładowania. Jest to produkt budżetowy, cena wynosi zaledwie 49 juanów, $8. Tak samo jak droższa siostra, Xiaomi Mouse Pad również posiada powłokę antypoślizgową. Rozmiar to 355 x 255 mm, grubość 2,35 mm, a waży tylko 196 g.

xiaomi mouse pad

Advertisements