Now Reading
Xiaomi prezentuje wkrętak z ośmioma dwustronnymi bitami

Xiaomi prezentuje wkrętak z ośmioma dwustronnymi bitami

wiha wkretak

Wczoraj Xiaomi pod marką Mijia zaprezentowało nowe urządzenie dla majsterkowiczów. Wkrętak Mijia posiada w rozsuwanej rączce aż 16 różnych bitów oraz przedłużkę. Jest również „grzechotka”, a przynajmniej tak to nazywa się w kluczach, a we wkrętaku Mijia spełnia takie samo zadanie.

Rękojeść została wykonana z jednego kawałka tworzywa TPE, według Xiaomi zapewnia to komfortową pracę. Rączka nie ślizga się i nie klei jak „tania guma”. Schowek z wymiennymi końcówkami jest wyciągany od spodu. Całość waży 230 g. U góry dostępne jest pokrętło do zmiany kierunku wkręcania: L i P.

Wkrętak Mijia został wyceniony w Chinach na 99 juanów, $14. Jest już dostępny w sklepie Banggood. Moim podstawowym narzędziem jest zestaw Wiha 24 w 1 i sprawdza się rewelacyjnie. Póki co odkręciłem nim śrubki we wszystkich gadżetach: rozkręciłem drona Xiaomi, mopa SWDK i inne. Muszę jednak kupić coś do większych śrub, Wiha ma za cienką rączkę i brakuje siły jak musze odkręcić coś większego. Nowy wkrętak Mijia będzie dobrym uzupełnieniem.

Nowy model jest już na Aliexpress!

Scroll To Top