Now Reading
Xiaomi przedstawia kurtkę Uleemark DuPont do zadań ekstremalnych

Xiaomi przedstawia kurtkę Uleemark DuPont do zadań ekstremalnych

Uleemark DuPont

W ostatnich tygodniach dużo produktów które prezentuje Xiaomi to odzież. Niedawno została zaprezentowana kurtka podgrzewana za pomocą powerbanka, a teraz czas na kolejną kurtkę. Na platformę finansowania Youpin trafiła kurtka Uleemark DuPont. Nowy produkt cieszy się 2x mniejszym zainteresowaniem niż nowa wersja deski sedesowej od Xiaomi. Dupont zebrał na ten moment 390% potrzebnej kwoty, do końca zbiórki zostało jeszcze 5 dni.

Uleemark DuPont

DuPont to nazwa materiału opatentowanego przez Uleemark. Tkanina nowej kurtki puchowej jest wodoodporna, lekka i odporna na zabrudzenia. Plamy z mleka, kawy czy np. napojów można usunąć wilgotną ścierką.

Kurtka DuPont wytrzyma ekstremalne temperatury od -73 ° C do 100 ° C. Pomimo tak skrajnie niskich temperatur kurtka dobrze trzyma ciepło. Puch wewnątrz to 90% gęsiego pierza.

Uleemark DuPont

Uleemark DuPont dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biała lub czarna. Pasuje zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, dostępna rozmiary to od S do XXL.

Wysyłka rozpocznie się 11 listopada, jeżeli zauważysz produkt wcześniej w sklepach internetowych to na pewno będzie to przedsprzedaż. Nowa kurtka została wyceniona na rynku chińskim na 459 junaów, $66. Ja czekam na podgrzewaną kurtkę, mam już zamówioną 🙂

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top