Now Reading
Xiaomi Rabbit 3C 4G – Nowy smartwatch dla najmłodszych

Xiaomi wprowadziło nową wersję smartwatcha dla dzieci. Jest to kontynuacja poprzedniego modelu z różnymi udoskonaleniami oraz poprawą wyglądu. Co ciekawe nowy 3C wyglądem przypomina Apple Watch.

Xiaomi Rabbit 3C 4G

Xiaomi Rabbit 3C jest wyposażony w ekran IPS TFT 1,3 ″ o rozdzielczości 240 x 240 i szerokim kącie widzenia 160 ° i wykończeniu 2,5D Gorilla Glass . Waga urządzenia wynosi 51,3 grama natomiast całkowite wymiary wynoszą Rabbita wynoszą 50 x 41,8 x 15,5 mm.

Xiaomi Rabbit 3C 4G

Xiaomi 3C 4G posiada klasę odporności IPX7 i akceptuje kartę Nano SIM służącą do prowadzenia połączeń wideo w 4G. Wszystko to zasilane jest baterią 780 mAh i może służyć do 7 dni w trybie gotowości.

Xiaomi Rabbit 3C 4G

Do podglądu lokalizacji swojego dziecka Xiaomi zastosowało:

  • moduł GPS
  • Beidou
  • AGPS
  • Wi-Fi

Ponadto zegarek posiada takie funkcje jak: czat, budzik, kontrolę muzyki oraz encyklopedię. Dodatkowo Rabbit 3C możemy połączyć do takich urządzenia jak np. głośnik bezprzewodowy Xiaomi. Zegarek posiada treści edukacyjne od okresu przedszkolnego aż po szkołę podstawową. Pozwoli to dzieciom na poszerzenie swojej wiedzy w tak młodym wieku.

Niestety smartwatch Xiaomi Rabbit 3C 4G na razie przeznaczony jest tylko na rynek chiński, gdzie kosztuje 398 juanów (57 USD).

Scroll To Top