Xiaomi WiFi Router 3C – English version [rozpakowanie]

Xiaomi WiFi Router 3C

Xiaomi WiFi Router 3C

W domu mam router Xiaomi HD z dyskiem 1 TB, działa doskonale. Zarządzanie przez aplikację jest bardzo wygodne. Siedząc w pociągu można wkleić link i router automatycznie pobierze pliki na swój dysk (działają nawet torrenty). Po przyjściu do domu, plik będzie już czekał na nas.  W pracy mam router Linksys WRT54G, wiekowy klasyk. Działa bardzo wolno, postanowiłem że wymienię go na nowy. Wybór padł oczywiście na produkt Mi,  Xiaomi WiFi Router 3C.

Zdjęcia do dzisiejszego wpisu wykonałem specjalnie Xiaomi Mi Mix 2, w ciągu najbliższy dni recenzja „bezramkowca” od Xiaomi. Ostatnie wpisy były uwieczniane za pomocą iPhona X.

Xiaomi WiFi Router EnglishXiaomi WiFi Router

Xiaomi WiFi Router

Reklama

Nareszcie powiew Europy

Jest to jeden z nielicznych produktów Xiaomi, które kupiłem i posiadają europejską wtyczke oraz instrukcję obsługi w języku angielskim. Oby jak najwięcej takich rzeczy.

Xiaomi WiFi Router Xiaomi WiFi Router 3C

Obudowa budżetowego router od Xiaomi wykonana jest w całości z plastiku.

Xiaomi WiFi Router Xiaomi WiFi Router 3CXiaomi WiFi Router 3CXiaomi WiFi Router

Router posiada porty dwa porty LAN 100Mbps. Niestety dostępna jest tylko częstotliwość 2.4GHz. Miałem juz router Xiaomi o takim samym wyglądzie, ale Chińską edycję i obsługiwał również częstotliwość 5GHz, szczerze to nawet nie sprawdziłem jak zamawiałem. Sądziłem, że ten też posiada, cóż, na przyszłość trzeba dokładnie czytać opis produktu.

Wszyscy zachwalają prostotę konfigurowania routerów Apple, jutro pokaże, że Xiaomi również konifiguruje się bardzo prosto poprzez aplikację.

Advertisements