Xiaomi wprowadza do sprzedaży myszkę bezprzewodową MIIIW 2 w 1 na Youpin

myszka MIIIW 3

Na platfromie Youpin pojawiła się nowa myszka komputerowa stworzona przez firmę Beijing Miwu Technology Co., Ltd. Najważniejszą funkcją w nowy produkcie MIIW jest szybkie przełączanie pomiędzy dwoma urządzeniami. Wystarczy, że naciśniesz przycisk pod scrollem, a myszka zmieni tryb z dołączonego nadajnika pod USB na Bluetooth 5.0 BLE.

Co to oznacza w praktyce? Nadajnik wkładasz do gniazda USB w laptopie, a poprzez bluetooth łączysz się np. z TV Boxem (pewnie ktoś używa myszki do TV boxa..). Przeglądasz Facebooka na laptopie, a po przełączeniu się na bluetooth możesz zmienić film w Kodi na TV Boxie. Poza istotnym przełączaniem myszka posiada jeszcze dwa przyciski boczne służące do przewijania przód/tył oraz scrolla.

Reklama

Myszka MIIIW S500 waży 115g i została wykonana z połączenia tworzyw ABS i TPU. Urządzenie jest kompatybilne z systemem Windows, macOS i Android w wersji od 6.0. Do zasilania potrzebne są dwa paluszki, bateria AA.

Myszka MIIIW S500 została wyceniona w Chinach na 199 juanów, $29. Jest to kolejny uniwersalny gadżet marki MIIIW, wcześniej zaprezentowana została klawiatura.

Advertisements