Xiaomi wycofuje Mi Note 10 ze sprzedaży

Xiaomi Mi note 10

Po czterech miesiącach od wprowadzenia na rynek Xiaomi Mi Note 10. Gigant z Państwa Środka zdecydował się na wycofanie tego modelu z oferty wszystkich Mi Store na terenie Chin. Z rynku wycofany został model CC9 Pro z aparatem 108 MP, w sprzedaży zostanie jedynie wersja CC9 z gorszym aparatem. Według mnie Xiaomi ewidentnie chce aby chińscy konsumenci kupowali nowe i znacznie droższe modele: Mi 10 i Redmi K30.

Xiaomi Mi note 10 review-8

Mi CC9 Pro (w Europie znany jako Mi Note 10) jest bardzo dobrym wyborem biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Aparat 108 MP na początku radził sobie słabo, długo trwało przetwarzanie zdjęcia 108MP, lecz Xiaomi uporało się z tym problem – aktualizacja naprawiła problem. Kolejny plusem urządzenia jest bardzo dużo akumulator o pojemności 5260 mAh. A jakiś minus? Brak indukcyjnego ładowania, lecz w tej cenie nie można mieć wszystkiego.

Xiaomi Mi Note 10 wciąż jest sprzedawany w Europie, lecz nie wiadomo jak długo. Wczoraj odbyła się premiera Mi 10 na Starym Kontynencie, a we wtorek będzie w Polsce. Możliwe, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy Xiaomi zdecyduje się na wycofanie Mi Note 10 również poza granicami Chin.

Scroll To Top