Now Reading
Xiaomi wystawia na Youpin odwracalny pendrive 2 w 1 (USB typu C i zwykłe)

Na platformę Youpin dodany został użyteczny gadżet. Pendrive który posiada odwracalne wnętrze, „zwykłe USB” oraz nowe złącze USB typu C. Przydatne jeżeli pracujesz na MacBooku (posiada tylko gniazda USB typu C) i musisz przenieść dane na inny sprzęt. Sprawdzi się również w innych sytuacjach, np. gdy chcesz zabrać ze sobą swoją swoje ulubione filmy, lecz w tablecie brak wolnego miejsca. Za pomocą aplikacji w łatwy i szybki sposób można zrobić kopie zapasową danych z telefonu.

pendrive 2 w 1 youpin

Producentem przenośnej, uniwersalnej pamięci nie jest Xiaomi, lecz Dingju Innovation Technology Co., Ltd. Firma Lei Juna udostępniła jedynie swoją platformę sprzedażową Youpin.

pendrive 2 w 1 youpin

Pendrive ma wymiary 60 mm x 13.9 mm x 8.8 mm, a jego obudowa została wykonana z aluminium, co zaowocowało niską wagą, jedynie 20g. Urządzenie osiąga transfer odczytu na poziomie do 120 MB/s, a zapis wynosi do 40 MB/s.

pendrive 2 w 1 youpin

Urządzenie posiada aplikację mobilną do zarządzania plikami. Poza podglądem plików oferuje również szybką i łatwą możliwość wykonania kopii zapasowej kontaktów, zdjęć i filmów.

See Also

pendrive 2 w 1 youpin

Odwracalny pendrive 2 w 1 32GB został wyceniony w Chinach na 59 juanów, $9. Odwracalny pendrive 2 w 1 64GB kosztuje 79 juanów, $12.

View Comments (0)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll To Top