Now Reading
Xiaomi wystawia na Youpin odwracalny pendrive 2 w 1 (USB typu C i zwykłe)
pendrive youpin

Na platformę Youpin dodany został użyteczny gadżet. Pendrive który posiada odwracalne wnętrze, „zwykłe USB” oraz nowe złącze USB typu C. Przydatne jeżeli pracujesz na MacBooku (posiada tylko gniazda USB typu C) i musisz przenieść dane na inny sprzęt. Sprawdzi się również w innych sytuacjach, np. gdy chcesz zabrać ze sobą swoją swoje ulubione filmy, lecz w tablecie brak wolnego miejsca. Za pomocą aplikacji w łatwy i szybki sposób można zrobić kopie zapasową danych z telefonu.

pendrive 2 w 1 youpin

Producentem przenośnej, uniwersalnej pamięci nie jest Xiaomi, lecz Dingju Innovation Technology Co., Ltd. Firma Lei Juna udostępniła jedynie swoją platformę sprzedażową Youpin.

pendrive 2 w 1 youpin

Pendrive ma wymiary 60 mm x 13.9 mm x 8.8 mm, a jego obudowa została wykonana z aluminium, co zaowocowało niską wagą, jedynie 20g. Urządzenie osiąga transfer odczytu na poziomie do 120 MB/s, a zapis wynosi do 40 MB/s.

pendrive 2 w 1 youpin

Urządzenie posiada aplikację mobilną do zarządzania plikami. Poza podglądem plików oferuje również szybką i łatwą możliwość wykonania kopii zapasowej kontaktów, zdjęć i filmów.

See Also
Xiaomi odnowiło czujnik

pendrive 2 w 1 youpin

Odwracalny pendrive 2 w 1 32GB został wyceniony w Chinach na 59 juanów, $9. Odwracalny pendrive 2 w 1 64GB kosztuje 79 juanów, $12.