Xiaomi XiaoAi Speaker Art – można połączyć dwa w stereo

Reklama

Na początku zaznaczę, że głośnik został stworzony dla chińczyków i obsługuje tylko wirtualnego asystenta od Xiaomi – XiaoAi. Komunikacja odbywa się jedynie w języku chińskim. Nie polecam nawet rozważać zakupu, a wpis należy potraktować wyłącznie informacyjnie.

Xiaomi Xiaoai Speaker Art ma wymiary 131 mm x 104 mm 151 mm i waży 853 g. Xiaomi szczyci się, że głośnik posiada obudowę w której jest 10531 otworów, dzięki czemu dźwięk idealnie roznosi się dookoła. A jak dla mnie jest to zerżnięcie wyglądu z głośników marki Sonos.

Na górnym panelu znajdują się cztery przyciski do zarządzania głośnością, rozpoczęcia odtwarzania muzyki i wyciszenia wbudowanego mikrofonu.

Reklama

Urządzenie łączy się z routerem za pomocą Wi-Fi 2,4 GHz lub 5 GHz, po podłączeniu do internetu głośnik staje się smart i można komunikować się z XiaoAi. Głośnik oferuje system Stereo 2.0, można sparować ze sobą dwa urządzenia i cieszyć się dźwiękiem z obu stron biurka.

Xiaomi Xiaoai Speaker Art został wyceniony w Chinach 349 juanów, $49. Sprzedaż rozpocznie się 25 maja 2020, jest już na aliexpress z marżą sprzedawcy.

Advertisements