Xiaomi zdradziło cenę Mi 9 w Europie

Reklama

Xiaomi odsłoniło karty. Na swojej oficjalnej stronie internetowej zdradziło ile będziesz kosztował nowy flagowiec Mi 9 w Europie. Cena jest niższa niż informowały plotki, wynosi 449 euro za najsłabszy wariant 6/64 GB. Jest jednak jeden haczyk, cena dotyczy pierwszych 1000 sztuk zamówionych w przedsprzedaży.

Xiaomi zdradziło cenę! 449 euro za Mi 9 to oficjalna cena ze strony Mi.com

Xiaomi zdradziło cenę

Flagowiec Mi 9 wyposażony jest w najnowszy procesor od firmy Qualcomm, model Snapdragon 855. Nowe SoC osiąga 387 tyś punktów w teście AnTuTu. Z tyłu znajduje się potrójny aparat który jest jednym z najlepszych na świecie, ustępuje tylko Huawei Mate 20/20 Pro. W kwestii ładowania Mi 9 również zrobił duży krok do przodu. Maksymalna moc ładowania przewodowego została zwiększona do 27W. Jeżeli preferujesz ładowanie indukcyjne to moc została podniesiona dwukrotnie z 10W do 20W. Xiaomi Mi 9 naładujesz bez użycia przewodu w ciągu 90 minut

Reklama

Jutro oficjalna premiera w Europie, oglądaj transmisję na Facebooku lub YouTube

Jutro o godzinie 10:30 podczas tragów MWC w Barcelona Xiaomi oficjalnie zaprezentuje globalną wersję Mi 9. Wydarzenie możesz oglądać na Facebooku lub YouTube.

Advertisements