Now Reading
Oczyszczacz powietrza Xiaomi naścienny

Xiaomi Mijia Smartmi Fresh Air System Wall Mounted

Xiaomi idzie na rekord zaprezentowanych nowych produktów. Nowością na dzisiaj jest oczyszczacz powietrza Xiaomi naścienny, jest to już szóste urządzenie tego typu w portfolio chińskiego giganta. Producentem odpowiedzialnym za projekt jest firma Smartmi. Co jeszcze ma Smartmi w ofercie „Smart Home” ekosystemu Xiaomi? Klimatyzację, grzejnik i produkt wzbudzający duży entuzjazm na forach internetowych, deskę sedesową.

 

Xiaomi Mijia Smartmi Fresh Air System Wall Mounted

Xiaomi Mijia Smartmi Fresh Air System Wall-Mounted zasysa powietrze z pomieszczenia, następnie przechodzi przez szereg filtrów w celu oczyszczenia  z wszelkich zanieczyszczeń. Drobnych cząstek, pyłków i roztoczy. Oczyszczone powietrze zostaje wydmuchane na zewnątrz przez silnik który pracuje z prędkością do 1030 obrotów na minutę. Oczyszczacz powietrza Xiaomi naścienny jest dedykowany do większych pomieszczeń niż najpopularniejszy w polskich domach Xiaomi Air Purifier 2. Wydajność nowego produktu jest pomiędzy Purifierem 2, a Purifierem Pro.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi naścienny

Zobacz jeszcze
Xiaomi Mijia iQUT Nolo 2 VR Machine

Tak samo jak wszyscy poprzednicy oczyszczacz naścienny również posiada kilka opcji trybu pracy do wyboru. Przy pełnej mocy filtruje 220m3/h i emituje hałas 41,3 dB, pobór prądu wynosi wtedy  33,8 W. Najbardziej spokojny tryb pozwala na oczyszczenie 52m3/h przy 26,7dB i poborze prądu 3,3W. Na froncie urządzenia umieszczony został okrągły ekran dotykowy, dlatego nie ma potrzeby uruchamiania aplikacji MiHome aby podejrzeć stan powietrza w mieszkaniu. Komunikuje się za pomocą sieci WiFi.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi naścienny

Xiaomi Mijia Smartmi Fresh Air System Wall Mounted

został wyceniony na 1499 juanów, $238. Produkt jeszcze nie jest dostępny w sklepach internetowych.