Yeelight prezentuje nową lampę sufitową Meteorite, idealną do jadalni

Yeelight prezentuje nową lampę sufitową Meteorite

Yeelight to submarka Xiaomi odpowiedzialna za tworzenie inteligentnych lamp, żarówek i pasków ledowych. Mam u siebie wiele produktów z logiem Yeelight które spisują się bardzo dobrze w automatyce domowej. Przed paroma dniami firma zaprezentowała kolejna lampę Yeelight Meteorite która idealnie będzie pasowała do jadalni nad stół.

Yeelight prezentuje nową lampę sufitową Meteorite

Yeelight prezentuje nową lampę sufitową Meteorite, idealną do jadalni

Kojarzysz lampę Jiaoyue z Ambilightem? Był to pierwszy produkt który posiadał podwójne źródło światła. Jedno, główne o dużej mocy które można regulować pomiędzy temperaturą barwową zimne-ciepłe światło oraz drugie słabsze RGB posiadające 16 milionów kolorów w celu aranżacji odpowiedniego nastroju. Yeelight Meteorite również posiada dwa źródła światła, za kolorowe światło na sufit odpowiedzialne jest 12 diód RGB o mocy 7W. Barwę można zmieniać za pomocą aplikacji Yeelight/Mi Home,  scen z innymi urządzeniami lub asystentem głosowym, w tym Siri od Apple. Jest również możliwość sterowaniem lampą przy użyciu pilota Yeelight lecz brakuje go w zestawie, trzeba kupić oddzielnie. Pilot obsługuje jedynie główne światło, nie można nim sterować kolorowym światłem na sufit.

 

.Gif nie działa, kliknij w zdjęcie a zobaczysz „efekt Ambilight”

Reklama

Korpus nowej lampy został wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest lekka co ułatwi montaż. Całkowita moc lampy to 33W, główne światło oferuje temperaturę barwową od 2700K do 6700K, a moc świetlna wynosi od 450lm – 1700lm. Nie jest to wartość imponująca, lecz nad stół w zupełności wystarczy. Długość lampy wynosi 90 cm, dzięki temu cały stół będzie równomiernie oświetlony. Cześć która przymocowujemy do sufitu ma długość 48 centymetrów. Yeelight Meteorite zwisa na trzech sznuro-przewodach z możliwością regulacji od 0,5m do 1,5m.

Yeelight prezentuje nową lampę sufitową Meteorite, idealną do jadalni Yeelight prezentuje nową lampę sufitową Meteorite, idealną do jadalni

Lampa Yeelight Meteorite została wyceniona na rynku chińskim na 599 juanów, $87. Jest już dostępna w sklepie Gearbest.com, póki co jest nałożony „podatek od nowości”. Jeżeli planujesz zakup to polecam sprawdzać co kilka dni, cena w każdej chwili może się zmienić. Jeżeli dostępny będzie kupon rabatowy to wrzucę na stronę Deals.PokolenieSmart.pl. Pilot do produktów Yeelight dostępny jest w sklepie Banggood.com

 

Advertisements