Now Reading
Yeelight wprowadza do sprzedaży pasek LED o długości 5M na Youpin

W ofercie marki Yeelight dotychczas dostępny był pasek LED RGB o długości 2 metrów. Taka długość sprawdzała się do podświetlenia biurka, półki lecz jeżeli ktoś chciał podświetlić sufit to pasek okazywał się za krótki.

Yeelight Led strip 5m 1

Yeelight idąc na przeciw oczekiwaniom klientów zaprezentowało pasek LED o długości 5 metrów, z opcją przedłużenia o kolejne metry. Wystarczy dokupić specjalne przedłużenie o długości 1m. Maksymalna długość to 30m, taką moc obsłuży dołączy do zestawu zasilacz. Jeżeli potrzebujemy 4 metry, a nie 5 to metr można odciąć w wyznaczonym miejscu, oznaczonym nożyczkami.

W zestawie razem paskiem otrzymujemy zasilacz z wbudowanym modułem Wi-Fi i Bluetooth. Paskiem Yeelight można sterować za pomocą aplikacji Yeelight lub Mi Home. Do sterowania manualnego można skorzystać z pilota bluetooth, lub ściemniacza ściennego. Jak na razie wymieniłem same plusy, czas na minus. Nowy pasek oferuje jedynie białą barwę z płynną regulacją temperatury barwowej pomiędzy 2700K – 6500K. Moc paska to 4W na 1m/ 500 lm na 1m.

See Also
wirtualnym asystentem Xiao AI

Taśma Yeelight o długości 5 metrów została wyceniona w Chinach na 168 juanów, $25. Opcjonalne metrowe przedłużenie to koszt 19.9 juana, czyli $3.

Scroll To Top