You Ban – kuchenka do gotowania ryżu niczym czajnik

You Ban Portable Rice Cooker xiaomi youpin 5

Dotychczasowe kuchenki do gotowania ryżu dostępne na platformie sprzedażowej Xiaomi Youpin posiadał przewód zasilający zintegrowany z resztą urządzenia. Dzisiejsza nowość, kuchenka You Ban posiada odłączane zasilanie, niczym czajnik bezprzewodowy. Gdy przygotujemy ryż, zupę lub owsiankę to ściągamy kuchenkę z podstawki i kładziemy bezpośrednio na stole. Takie rozwiązanie ma dwa plusy: nie potrzeba brudzić dodatkowego półmiska i potrwa, jest dłużej ciepła. Dodatkowa podstawka znajdująca się w zestawie umożliwia gotowanie na parze.

Wewnątrz urządzenie zostało pokryte nieprzywierającą powłoką Daiki i posiada 2 litry pojemności. Maksymalna moc grzewcza to 400W. Pokrywka posiada podwójną powłokę zapobiegającą przypadkowemu poparzeniu. W rączce producent umieścił panel dotykowy, za jego pomocą można wybierać program oraz czas podgrzewania.

Reklama

You Ban Portable Rice Cooker kosztuje w Chinach 399 juanów, czyli równowartość $57. Urządzenie aktualnie znajduje się w kampanii crowdfundingowej — przez kilkanaście godzin zebrało 111% wymaganej kwoty. Do końca zbiórki pozostało jeszcze 12 dni, a wysyłka do pierwszych osób rozpocznie się 17 sierpnia 2020 roku. W czasie trwania zbiórki pieniędzy cena jest niższa o 100 juanów.

You Ban Portable Rice Cooker xiaomi youpin 5

Podoba mi się idea You Ban Portable Rice Cooker, możliwość wygodnego przenoszenia urządzenia. Trochę mała pojemność, ale dla porannej owsianki jak znalazł, szkoda, że jestem na keto. Jakby ktoś pytał to nie łączy się z aplikacją Mi Home, nie jest „smart”.

Advertisements