Now Reading
Żarówka Yeelight Mesh E27 – przeczytaj przed zakupem

Oświetlenie u siebie w domu opieram na żarówkach Yeelight RGB pierwszej generacji. Co prawda czas reakcji jest trochę długi, ale nie przeszkadza mi to. Mam je już dwa lata i tylko raz się zawiesiły. Pomogło wykręcenie i wkręcenie ponownie. Parę miesięcy temu Yeelight zaprezentowało nową serię żarówek Mesh. Dostałem o nie kilka pytań, więc zamówiłem do siebie jedną Yeelight Mesh E27 na testy ..i nie mogę jej użyć.

Żarówka przychodzi w kartonowym pudełku, a wewnątrz poza żarówka znajduje się jeszcze instrukcja obsługi w języku chińskim, standard. Jest jednak jedna informacja o której musisz wiedzieć zanim zdecydujesz się zamówić żarówki z Chin. W przeciwieństwie do żarówek Yeelight E27 RGB Wi-Fi które posiadam, do działa Yeelight Mesh potrzebne jest jeszcze jedno urządzenie:

Potrzebujesz zegar Xiaomi lub centralkę Yeelight!

Bez tego nie możesz sterować żarówki. Żarówka Yeelight Mesh E27 pojawi się w aplikacji Mi Home lecz jakakolwiek ingerencja w natężenie lub barwę światła nie jest możliwa. Domyślnie po wkręceniu do oprawki żarówka ma barwę zimną (6500k), możesz ją zmienić tylko jeżeli posiadasz jedno z dwóch wymienionych wyżej urządzeń. Ja aktualnie ich nie posiadam. Nie wiem czy będę zamawiał, jeżeli trafi się dobra promocja to pewnie tak.

Zobacz jeszcze