Żelazko parowe DEM-HS200 od marki Deerma

parownica deerma

Jeżeli śledzisz stronę na bieżąco to zapewne wiesz, że na platformę Xiaomi Youpin trafiła dzisiaj suszarka do ręczników z funkcją dezynfekcji, lecz to nie jedyna dzisiejsza nowość. Do oferty Xiaomi Youpin trafiło również żelazko parowe od marki Deerma, które również potrafi dezynfekować odzież.

Żelazko Deerma może pracować zarówno poziomo jak i pionowo. To właśnie druga opcja dla mnie znacznie wygodniejsza. Wystarczy powiesić koszule na wieszaku i „prasować”, nie trzeba męczyć się na desce do prasowania. Wewnątrz urządzenia znajduje się zbiornik na wodę o pojemności 110 ml. Urządzenie generuje moc 1000W.

Reklama
Deerma

Para wydobywająca się z żelazka Deerma osiąga temperaturę przekraczającą 180 stopni Celsjusza. Producent zapewnia, że wysoka temperatura pozwoli zwalczyć 99,9% bakterii.

Żelazko parowe Deerma DEM-HS200 kosztuje w Chinach 269 juanów, $38. Podczas trwania kampanii crowdfundingowej kosztuje tylko 199 juanów. Żelazko zebrało już 566% potrzebnej kwoty, a do końca zbiórki pozostało jeszcze 13 dni. Wysyłka do pierwszych klientów rozpocznie się 6 stycznia 2020 roku.

Advertisements