ZMI prezentuje powerbank o mocy wyjściowej 200W

ZMI 200W powerbank

Jestem wielki fanem przenośnych akumulatorów marki ZMI, używam już od kilku lat i ogniwa wciąż zachowały dobrą sprawność. Niedawno do sprzedaży trafił nowy model, który na pewno ucieszy fanów szybkiego ładowania lub osoby, które potrzebują awaryjnie doładować laptopa. Nowy powerbank ZMI oferuje łączną wyjściową moc na poziomie 200W.

Wewnątrz metalowej obudowy znajduje się ogniwo o pojemności 25 000 mAh. Moc wejściowa to 65W. Aby naładować powerbank do 100% trzeba zarezerwować sobie 2.5 godziny, 60% osiągniemy w godzinę. Boczny wyświetlacz pokazuje stan naładowania wbudowanego ogniwa. W moim starym są cztery diody LED, w nowym już kulturka — wyświetlacz LED od 0 do 100%, dokładnie prezentuje stan naładowania. Do ładowania gadżetów służą trzy gniazda: 2x USB typu C oraz jedno USB A. Jeżeli posiadasz Mi 10 Ultra to powerbank jest w stanie ładować go mocą 120W. Dodatkowo zimą można ugrzać ręce.

Reklama

Sprzedaż rozpoczęła się kilka dni temu na terenie Chin, dlatego urządzenie jest już dostępne na Aliexpress. „Chińska cena” to 399 juanów, $62. Do Polski możemy ściągnąć za $80 + $13 za wysyłkę. Jeżeli szukasz uniwersalnego powerbank do ładowania zarówno smartfona, jak i laptopa, to jak najbardziej polecam. Starszy model nie raz mi uratował tyłek, gdy bateria w laptopie była bliska rozładowania.

Link do produktu – tak, mam z tego %% jak kupisz.

Advertisements