Chiński przedłużacz ZMI o mocy 65W z trzeba gniazdami USB

zmi 65W przedłuzacz

ZMI wprowadza do sprzedaży nowy przedłużacz z trzema gniazdkami USB o łącznej mocy 65W. Dwa gniazda to USB typu A, a jedno to dwustronne USB typu C. Żebyś nie tracił czasu, to od razu napiszę minusy:

  • chińska wtyczka
  • częściowo chińskie gniazdka

Jeżeli posiadasz dużo urządzeń dedykowanych na rynek chiński, z chińskimi wtyczkami to warto – w przeciwnym razie nie, możesz spokojnie kliknąć w krzyżyk w lewym lub prawym górnym rogu ekranu (maczki w lewo, windows na prawo).

Przedłużacz ZMI ma wymiary 225 x 71 x 28 mm, waży 490 g i posiada 6 gniazd 230V. Trzy gniazda są przystosowane do chińskich wtyczkę z uziemieniem, a pozostałe trzy do europejskich wtyczek bez uziemienia. Przewód ma długość 1,8 metra. Listwa posiada fizyczny przycisk i niestety nie ma opcji sterowania smartfonem – produkt dla mugoli 🙂

Reklama

Dużym plusem jest wbudowane gniazdo USB typu C, można nim naładować laptopa. Chciałbym aby Aqara zrobiła podobną listwę, lecz z 6 gniazdami europejskimi i ze wsparciem dla Apple HomeKit, marzenia…

Przedłużacz ZMI został wyceniony w Chinach na 149 juanów, $22. Przypominam, że w ofercie Xiaomi jest również inteligentny przedłużacz, który łączy się z aplikacją Mi Home i dodatkowo ma funkcję watomierza. Sprawdzisz ile prądu pobierają podłączone urządzenia. Wszędzie jest jednak wyprzedany, jak ktoś chce to mogę sprzedać swój, już mi nie jest potrzebny.

Advertisements