ZMI prezentuję tanią, bezprzewodową ładowarkę samochodową

ladowarka ZMI

Lubię produkty ZMI, na co dzień używam biurkowej ładowarki ZMI. Posiada ona 3 wyjścia: dwa USB typu C i jedno USB A. Ładuję nią wszystko: zegarek, smartfon i laptopa, ponieważ jedno z gniazd zapewnia aż 65W mocy. W samochodzie używam dwudziestowatowej, bezprzewodowe ładowarki Xiaomi, lecz jeżeli ktoś nie ma smartfona obsługującego ładowanie bezprzewodowe mocą 20W, to można kupić nowość od ZMI. Konstrukcja ta sama, lecz producent zastosował lepszy materiał — jest alcantara.

ladowarka ZMI

Ładowarka ZMI ma wymiary 11,72 x 7,34, 10 cm i posiada bardzo zbliżoną konstrukcję do produktu Xiaomi. Część, o którą opieramy smartfon, została pokryta alcantarą, aby zapobiec porysowaniu drogiego telefonu. Pozostałe części zostały wykonane z tworzywa ABS.

W zestawie razem z ładowarką indukcyjną otrzymujemy ładowarkę w gniazdo od zapalniczki samochodowej. Oferuje dwa wyjścia USB A o mocy 2x18W. Do jednego podłączamy produkt ZMI, a za pomocą drugiego można zasilić kamerę samochodową. Dostępna są dwie opcje montażu: nawiew lub przyklejenie na desce rozdzielczej.

Reklama
Ładowarka samochodowa ZMI

Czarna kropka na dole to czujnik zbliżeniowy, który wykrywa, gdy chcemy umieścić smartfon w ładowarce i odchyla boczne trzymacze. Z lewej strony znajduje się przycisk, który umożliwia rozsunięcie trzymaczy, gdy zakończymy podróż i chcemy wyjąć smartfon.

Ładowarka samochodowa ZMI została wyceniona w Chinach na 139 juanów, $20. Niedługo powinna pojawić się na aliexpress.

Advertisements