ZMI wprowadza do sprzedaży budzik kompatybilny z Alexą

Moje pierwsze skojarzenie gdy słyszę słowo ZMI to powerbank. To właśnie dzięki produkcji przenośnych banków mocy marki ZMI zdobyła popularność. W swoim portfolio mają jeszcze produkty z których mało kto zdaje sobie sprawę. ZMI produkuje również: przewody, ładowarki a nawet latarkę i telefon. Spójrz na platformę Youpin, trochę tego jest.

ZMI postanowiło stworzyć gadżet w zupełnie nowej dla siebie branży, smart budzików. Co więcej, tym produktem odeszło od partnerstwa z Xiaomi i nawiązało współpracę z amerykańskim gigantem, Amazon. Budzik Reason Clock jest kompatybilny z wirtualnym asystentem Alexa którego twórcą jest Amazon, a nie z Xiao AI od Xiaomi. Dla nas polaków, nie ma to większego znaczenia ponieważ, żaden z wyżej wymienionych wirtualnych pomocników nie obsługuje języka polskiego.

Reklama

Za pomocą inteligentnego budzika ZMI można kontrolować wszystkie urządzenia smart home kompatybilne z Alexą. Gadżet posiada również wsparcie dla serwisów muzycznych, takich jak: Amazon Music oraz Deezer. Posługując się językiem angielskim możesz nakazać odtwarzanie ulubionego utworu, sprawdzić pogodę lub zadania w kalendarzu na nadchodzący dzień.

Sprzedaż ReasonClock rozpocznie się 15 października. Produkt został wyceniony na $20.

Advertisements